Nakoukněte do domovů známých zpěváků. Pochlubili se vánočními stromky
Zdroj: Archiv Divadlo Broadway

Nakoukněte do domovů známých zpěváků. Pochlubili se vánočními stromky

Vytvořeno dne 24.12.2020

To, že umí zpívat nebo hrát, to je o nich známé, však je také vídáme nejen na prknech Divadla Broadway. A protože letošní adventní čas netráví prací, ale víceméně odpočinkem - mnozí umělci si vyzdobili vánočně své domovy s velkým předstihem.

My jsme do několika domácností nahlédli a díky tomu můžete vidět ozdobené stromky například u Michala Davida, který tráví letošní vánoční svátky na Tenerife, Milana Peroutky, Alžbety Bartošové, Petera Pechy, Hanky Křížkové nebo Ivany Jirešové. Zručnost jednotlivých interpretů si můžete prohlédnout ve fotogalerii. 

„Vánoční ozdoby jsem letos vyráběla sama. Jsme na chatě a mám docela čas, tak jsem se rozhodla pro jednoduchou výzdobu. Stromky mám ráda menší, ale hodně světýlek. Nasušila jsem pomeranče a jablka spojila se skořicí a ozdoby jsou na světě. Prostě tradiční Vánoce. Přeji všem krásné a požehnané svátky,“ poslala zprávu ze Slovenska půvabná Alžbeta Bartošová.

"Ještě nikdy jsem neslavila Vánoce jinde než v Písku. Tradičně jíme kapra se salátem a maminka umí tu nejlepší rybí polévku na světě,“ dozvěděli jsme se od Ivany Jirešové.

„Vánoce mám moc rád, každoročně chodím rozdávat zpěvníky a zpívat koledy pod Karlův most. Na kapra si nepotrpím, ale rybí polévku od mamky mám rád. Samozřejmě se těším na pohádky,“ popsal Milan Peroutka, který po Vánocích opět naskočí s kolegy z Divadla Broadway do zkoušek připravovaného muzikálu s hity Waldemara Matušky Láska nebeská.