Vánoce u Trávníčků! Nejprve koncert a pak oslavy až do Silvestra
Zdroj: herminapress

Vánoce u Trávníčků! Nejprve koncert a pak oslavy až do Silvestra

Vytvořeno dne 26.12.2020

Prince z pohádky Tři oříšky pro Popelku Pavla Trávníčka zná snad každý. Jeho fanklub je rozsáhlý a čítá tisíce věrných fanynek, jak doma, tak v zahraničí. Co na to říká manželka Monika? Je to důvod k žárlení?

„Mám doma prince z pohádky, asi mi to každá závidí. Já nežárlím, chápu, že princ z Popelky musí mít své fanynky,“ smála se Monika Trávníčková a Pavel jí skočil do řeči: „Nepřeháněj to. Ale mám informace, že Němci letos udělají rekord a Tři oříšky pro Popelku, budou vysílat na devatenácti kanálech. Němci berou pohádku za svou a zbožňují ji.“

Video soubor

Manželé trávili předsváteční čas na zámku Berchtold, kde podnikavá Monika Trávníčková uspořádala livestreamový koncert. A tak jste mohli slyšet své oblíbené zpěváky Mariána Vojtka, Leonu Machálkovou, Natálii Grossovou, Míšu Noskovou, Bohuše Matuše, Terezu Mátlovou s dcerou Emilkou, hudebníka Felixe Slováčka či houslistu Jaroslava Svěceného.

„Už jsem dlouho hledala, co dělat. Pak mi odešla maminka a to člověk začne jinak přemýšlet. A když živá kultura spí, tak livestream je to jediné, co bylo možné uspořádat. Pavlovi jsem to neřekla, já jsem mu to jenom oznámila. Přišla jsem s hotovým projektem a chtěla jsem jen, aby mi to odmoderoval. Pak jsme se domluvili i na společné písni a Pavel s Terezou Mátlovou ještě přidali duet ze Zasněžené romance, kterou nemůžeme hrát,“ vysvětlila producentka večera Monika Trávníčková.

To Pavel Trávníček má zase jiné starosti. Jak tvrdí, odpojil se od života principála a herce a stal se z něj kutil. „Dělám s kamarády kolem domu, omítky a jiné praktické věci. Monice jsem to ještě neřekl, ale myslím, že už se nebudu zapínat na tuto vlnu. Je plno jiných krásných zaměstnání. U nás v městečku hledají pošťáka, taky mohu uklízet náměstí,“ neztrácel humor Pavel Trávníček.  

Vánoce tráví Trávníčkovi doma a kvůli malému synovi Maxmiliánovi se na ně těší. „Já vařím rybí polévku, protože jí skvěle umím a připravím kapříka. Monika dělá salát, smaží a připraví všechno to kolem,“ prozradil Pavel Trávníček přípravu svátečního večera.

Vánocemi oslavy u Trávníčků rozhodně nekončí. Malý Maxmilián slaví 30. prosince čtvrté narozeniny a tak jízda oslav pokračuje dál. A jak Monika slíbila, určitě nekončí ani livestreamové vysílání. Už se jí v hlavě rodí plán, jak zase potěšit věrné diváky.