Erika Stárková před natáčením zkolabovala! Z Tváře jí vyřadil covid
Zdroj: TV Nova

Erika Stárková před natáčením zkolabovala! Z Tváře jí vyřadil covid

Vytvořeno dne 16.10.2020

 

Show Tvoje tvář má známý hlas pokračuje už v sobotu večer sedmou epizodou. Samozřejmě i tentokrát jsou pro diváky připraveny skvělé proměny a vystoupení. Ovšem jednu účinkující v této epizodě neuvidí. Erika Stárková totiž před natáčením sedmé epizody zkolabovala a tak jí musela být přivolána pomoc. Její vystoupení pak ztvárnila porota, tedy Eva Burešová, Aleš Háma a Ondřej Sokol.

Ve chvíli, kdy Erika Stárková zkolabovala a odvážela ji záchranná služba, jsme nevěděli, že jde o covid-19.

„Snažíme se naše účinkující chránit, stejně jako celý štáb. Doba je opravdu komplikovaná. Testování, měření teploty, respirátory, ochranné štíty. Natočit další epizodu je týden od týdne složitější. Přesto cítíme vůči divákům show Tvoje tvář má známý hlas velký závazek a děláme maximum pro to, abychom mohli točit dál,“ říká Simona Matásková, kreativní producentka pořadu.  

„Ve chvíli, kdy Erika Stárková zkolabovala a odvážela ji záchranná služba, jsme nevěděli, že jde o covid-19. Erika naštěstí ten den ještě netrénovala, vše se stalo těsně před začátkem natáčení. Když bylo jasné, že se Erika nemůže na natáčení vrátit, stáli účinkující a štáb před rozhodnutím, zda se epizoda natočí nebo se natáčení zastaví. Přijali jsme další opatření, ti, kdo přišli s Erikou do bezprostředního kontaktu, byli neprodleně posláni do karantény a za necelou hodinu jsme vymysleli náhradní plán tak, aby natočení epizody nebylo ohroženo. Pohotovost a ochota štábu i všech účinkujících byla neuvěřitelná. Ondřej Sokol, Eva Burešová i Aleš Háma jsou skvělí kolegové i herci. Všichni se jen snažili pomoct. A povedlo se! Byla to pro nás všechny emotivně silná situace – na jedné straně silná obava o Eriku, na druhé snaha o zdárné dotočení epizody tak, aby diváci nepřišli zkrátka. V tuto chvíli za sebou máme karanténu a měli bychom točit dál. A skvělá zpráva je, že jsme všichni negativní,“ dodala kreativní producentka.