Jiří Krampol zase skáče přes kaluže! Bolesti kolen polevily
Zdroj: Archiv Seyes

Jiří Krampol zase skáče přes kaluže! Bolesti kolen polevily

Vytvořeno dne 16.10.2020

Ve věku 82 let bývají lidé podle herce a baviče Jiřího Krampola buď v domově důchodců, nebo jsou už mrtví. Jenže ne tak nedávno ovdovělý umělec. Ten naopak chytá další životní mízu a díky nejmodernějším technologiím doslova zase skáče přes kaluže. Pomohli mu v novém institutu zdraví, kde se postarali nejen o jeho bolavá kolena, ale také o celkovou tělesnou zdatnost.

Jiří Krampol trpí ve svém věku artritidou a už loni si stěžoval, že ho zlobí obě kolena. Kvůli bolestem nemohl ani vyjít schody. Dokonce mu hrozila operace. „Měl jsem strašné problémy s nohama, měl jsem zpřetrhané vazy. Tady se o mě starají měsíc, dali mi injekce do kolen a podívejte se, jak chodím. Opravdu mi velice pomohli,“ raduje se umělec s tím, že v institutu hodlá podstoupit takzvanou „kompletku.“

Kvůli koronaviru herec přibral.

Kvůli koronaviru totiž herec přibral, takže by rád podstoupil speciální 3D body scenner, který institut pořídil ze zahraničí a bude zatím jediný, kdo ho v Česku vlastní. Ten vaše tělo naskenuje ze všech stran a změří úplně všechno - od držení těla, po špatné dýchání a zažívací problémy. Díky 3D fotografii pak budete moci porovnat své výsledky.

Bolesti kolene Milana Peroutku neopustily.

Milan Peroutka se nechal Jiřím Krampolem inspirovat. Je sice o generace mladší než Krampol, nicméně kvůli zraněním už operaci kolene musel podstoupit. Bolesti ho ale neopustily, a tak se rozhodl využít kolagenových bezbolestných injekcí, které institut s žádoucími výsledky slibuje. „Není čas na hrdinství. Pokud to pomohlo Jirkovi, věřím, že to pomůže i mně. Jsem ještě mladý a potřebuju být pohyblivý, nejen kvůli své práci,“ svěřil se Milan s tím, že s nastupujícím podzimem a špatným počasím hodlá využít i pravidelné infuze vitamínu C.