Fanoušci jásají. Marika Gombitová vystoupí v České republice, a hned dvakrát!
Zdroj: herminapress

Fanoušci jásají. Marika Gombitová vystoupí v České republice, a hned dvakrát!

Vytvořeno dne 19.04.2023

Do Prahy míří zpěvačka po veleúspěšném koncertu roku na Slovensku, jenž před Vánocemi odehrála a odzpívala před vyprodanou sportovní halou v Bratislavě. Nekonečný aplaus se z této bratislavské haly myšlenkově a emočně přenesl i mezi české publikum, které se ihned po tomto úspěchu začalo dožadovat, aby se koncert Mariky Gombitové uskutečnil i v Česku. A přání fanoušků se podařilo splnit – paní Marika přijede do Prahy!

Vše se připravuje s obrovskou citlivostí i důkladností charakteristickou pro Mariku, což dokazuje například volba 2 exkluzivních koncertů nikoliv hned dva dny po sobě, ale se solidní dvoutýdenní pauzou. Zejména třeba proto, aby se termínově dostalo na všechny diváky. Jestliže se někomu nebude hodit jeden termín, může si vybrat druhý. Anebo obráceně. Obdobně je věnována pozornost i samotné podobě koncertů – velkolepé scéně, hvězdným hostům a hlavně programu, který nabídne co nejvíce z velkého množství legendárních hitů, jež potěšily celé generace: Študentská láska, Vyznanie, Šaty, Cukráreň na dlani námestia, Ži a nechaj žiť, Územie zázrakov, Správne dievča, Adresa Ja, adresa Ty, Paradiso, Koloseum, Zem menom Láska …

Tyto a další krásné písně nám všem už řadu let zůstávají v srdcích a duších a je úžasné, že opět koncertně zazní přímo v podání klenotu československé populární hudby. Velké potěšení pro Česko! Marika Gombitová po letech opět zazáří v pražské O2 areně!

Zdroj: Ságl Production