Fotožurnál: Holišová a Krobotová s hlubokými výstřihy, Kostková s novým účesem. To byla premiéra filmu Nikdy neříkej nikdy
Zdroj: herminapress

Fotožurnál: Holišová a Krobotová s hlubokými výstřihy, Kostková s novým účesem. To byla premiéra filmu Nikdy neříkej nikdy

Vytvořeno dne 25.07.2023

Rafinovaným účesem zmátla Tereza Kostková své příznivce na premiéře filmu Nikdy neříkej nikdy. V poledne na tiskovku ještě herečka přišla s delšími vlasy, kdežto na večerní premiéře už to vypadalo, že se se svými kučerami rozloučila.

Tři dámy, Tereza Kostková, čerstvě vdaná Lenka Krobotová a Hana Holišová, hrdinky filmu Nikdy neříkej nikdy, na tiskovou konferenci dorazily po Vltavě na šlapadlech, zcela letně vybavené. Vzdušné šaty, rozevláté účesy, klobouk.

Večer na premiéře už ale bylo vše jinak. Hana Holišová v černém korzetovém kostýmu dala nahlédnou hluboko do svého dekoltu. Pozadu nezůstala ani Lenka Krobotová, který skoro až na pupík hlubokým výstřihem, rozsvítila svoje černé dlouhé šaty. Tereza Kostková vsadila na bílou, ale dominantní byl její účes, který evokoval krátký sestřih s patkou za ucho.

Však také hlavní mužský hrdina filmu, slovenský herec Tomáš Maštalír, byl na své herecké kolegyně z filmu Nikdy neříkej nikdy, hrdý.

Tereza Kostková hraje sympatickou a ráznou cvičitelku jógy, které nevyšlo manželství a chce se věnovat hlavně své práci a dětem v pubertě. Postava Tomáše Maštalíra musí chodit na jógu kvůli bolavým zádům a často se ocitne zcela sám mezi ženami. A přestože má oči pouze pro postavu Terezy Kostkové, jedna z nich v podání Eriky Stárkové si na něj hned začne brousit zuby. „Rozvedenej chlap začne chodit na jógu plnou ženských, není ti to podezřelý?“ glosuje situaci kamarádka postavy Terezy Kostkové a v podání Pavly Tomicové.

Postava Tomáše Maštalíra je ve filmu arboristou – ošetřovatelem stromů – a jednu scénu absolvoval ve výškách. „Novou zkušeností pro mě bylo, když jsem visel na lanech na stromě dvacet metrů nad zemí,“ vzpomíná na natáčení Tomáš Maštalír. „Díky této scéně a díky zkušeným arboristům, kteří na mě dávali pozor, jsem do jejich světa trošku nakoukl a zjistil jsem, že ten jejich svět a pohled z vysokých korun stromů je hodně zajímavý. Vrátil jsem se i chlapeckých let, protože jako kluk jsem na stromy lezl rád a myslím, že nebyl strom, který se mi nepovedlo zdolat,“ dodává s úsměvem.

Některé scény točil štáb v Keni. Pro tvůrce to znamenalo nejen obohacení příběhu a filmu, ale i jich samotných. Scény v Africe se týkaly postavy Lenky Krobotové. „Natáčení v Africe bylo intenzívní dobrodružství. Bylo úžasné vidět práci lékařů přímo ve škole, kde jsme točili v místních podmínkách s místními dětmi. Vidět jejich nadšení a život zblízka bylo vzrušující,“ vzpomíná Lenka Krobotová na svou roli lékařky.

Nejnáročnější scénou pro tvůrce bylo vyvrcholení hotelové soutěže. Hlavní postavy a jejich děti spolu jedou na jógový pobyt a v hotelu během něj probíhají soutěže pro všechny hosty. Scény z hotelu se staly skvělou komediální příležitostí pro Ondřeje Sokola a Hanu Holišovou v rolích extrémně soutěžící rodiny. Přesně té rodiny, kterou na své dovolené nechcete potkat.

 

 

 

Default User Image
AudreyClaire, 27.07.2023 19:18
I get paid over $220 per hour working from home with 2 kids at home. I never thought I would be able to do it but my best friend earns over $35k a month doing this and she convinced me to try.For Details
.
.
For Details►—————————➤ https://Www.Coins71.Com
Default User Image
julizaah, 29.07.2023 21:52
Make money online from home extra cash more than 18000 to 21000 Dollars. Start getting paid every month Thousands Dollars online. I have received 26000 Dollars in this month by just working online from home in my part time. every person easily do this job by.
.
.
HERE====)>> https://newjobshiring.blogspot.com/