Tereza Kostková by nikdy nešla na plastiku. Generace její maminky také neřešila krizi na plastické chirurgii
Zdroj: Falcon

Tereza Kostková by nikdy nešla na plastiku. Generace její maminky také neřešila krizi na plastické chirurgii

Vytvořeno dne 28.01.2022

Herečka Tereza Kostková se ve filmové komedii V létě ti řeknu, jak se mám. Představí v roli milující manželky, spolehlivé matky, věrné přítelkyně, prostě ženy, která chce pro všechny kolem udělat to nejlepší. Ale neuvědomuje si, že tím vlastně své okolí trochu otravuje.

Video soubor

Zdroj: Falcon

„Ivana se věnuje jen a jen domácnosti. Dělá to s láskou a podobně jako k rodině také přistupuje i ke svým přátelům. Řekla bych, že to dělá o trochu víc, než okolí žádá a bez ohledu na to, zda si to skutečně žádá. To všechno jí způsobuje nemalé komplikace,“ říká o postavě z filmu Tereza Kostková a dodává: „Na můj vkus prostě trochu moc tlačí na pilu a nedá si říct.“

Podívejte se na video, kde vás Tereza Kostková provede světem Ivany. V její kuchyni není místo, kdy by nebyla výzdoba. „To máme asi společné. Ivana ráda vaří a já také trávím v kuchyni dost času,“ přiznává Tereza Kostková. V čem se naopak výrazně odlišují je situace, kdy filmová Ivana podstoupí i estetické zákroky, aby si udržela manžela...„Jsem úplně na druhém břehu, co se týče zásahů do sebe. Nedělala bych určitě změny na sobě, abych ovlivnila a ohromila někoho druhého. Nabízí se to však samotnou dobou, ve které žijeme. Například, generace mojí maminky nemohla jít řešit krizi plastickou chirurgií. Není to však vůbec šťastné rozhodnutí a myslím, že film to moc dobře ukáže. Ale možná pro někoho to řešení je, že po zákroku rozkvete,“ říká Tereza Kostková, která je přesvědčena, že v postavě Ivany mohou ženy najít třeba kousek svého příběhu.

Komedie V létě ti řeknu, jak se mám, bude mít premiéru v českých kinech 17. 2. 2022

 

 

 

Default User Image
Eva, 28.01.2022 19:04
Především by měla chodit na kurzy. Měla by se naučit pořádně mluvit. Huhňá a není jí rozumět.