Fotožurnál: Upřímné slzy a ubrečené oči dcer Ivy Kubelkové. Krásná Iva opustila StarDance
Zdroj: herminapress

Fotožurnál: Upřímné slzy a ubrečené oči dcer Ivy Kubelkové. Krásná Iva opustila StarDance

Vytvořeno dne 10.12.2023

Dcery Ivy Kubelkové, Natálie a mladší Karolína, nevydržely ve StarDance verdikt diváků a při vyřazení Ivy Kubelkové ze soutěže se lítostí rozplakaly.

Holky, které nechyběly na žádném sobotním přenosu, přes slzy blahopřály mamince, že se probojovala až do předposledního kola a v rozstřelu s Vavřincem Hradílkem ji divácké SMS poslaly na čtvrté místo letošního StarDance

Každý pár v 9. kole letošního ročníku taneční soutěže předvedl dva tance a porota byla nebývale přísná. Desítkami hodně šetřila. Do finále napřímo postoupily páry Eva Adamzyková a Jakub Mazůch a Darija Pavlovičová a Dominik Vodička.

O postupové třetí místo si v rozstřelu zatančily páry Iva Kubelková a Martin Prágr a Vavřinec Hradílek a Kateřina Bartuněk Hrstková. Přízeň diváků tentokrát přála Vavřincovi Hradílkovi a Kateřině, který tak, jako třetí pár, postoupil do finále. To se uskuteční v sobotu 16. prosince.   

 

 

 

Default User Image
Musinka, 17.12.2023 13:45
Pro mě je ona vítězkou Star dens ty podvody jsou tady od voleb nemá cenu něčeho se účastnit závist je síla nemohli unést jedničku v tanci jedničku v kráse i chování to je naše Iva stále krásná její role v tancích byla ukázkové máme tak čistých a chytrých málo žen a krásných klobouček dolů