Jak Prachař a Bouček přirovnali sex k fotbalu?  Takovou hlášku jste ještě neslyšeli!
Zdroj: TV Prima

Jak Prachař a Bouček přirovnali sex k fotbalu? Takovou hlášku jste ještě neslyšeli!

Vytvořeno dne 09.09.2021

V zábavné show Inkognito čtveřice známých osobností ve složení Ondřej Gregor Brzobohatý, Petra Nesvačilová, Miloš Pokorný a Jakub Prachař hádá nejrůznější profese i VIP hosty. Do studia zavítá také Iva, která se živí jako sex terapeutka.

Video soubor
Zdroj: TV Prima

Ani jednomu z hádajících se nepodařilo povolání uhádnout. Zmátla je totiž její odpověď na otázku, zda se při práci nasměje. Odpověděla, že nenasměje. Když vyčerpali možný počet otázek a Libor Bouček profesi prozradil, Ondřej Gregor Brzobohatý hned reagoval: „Co je na tom smutnýho? Náhodou sex v podání pana Prachaře je velice veselej!“ A Jakub Prachař si s humorem sobě vlastním na svůj účet přisadil: „Veselej až směšnej!“ Svým dílem do diskuze přispěl i Libor Bouček. „Je pravda, že když se nad tím člověk zamyslí, tak je to někdy vlastně taková krátká groteska.“

Sex terapeutka Iva ve studiu prozradila, co lidé na sezeních nejčastěji řeší. „Něco jde, něco nejde, něco jde moc pomalu, něco moc rychle. Naše hlava se podílí na valné většině problémů.“ Liborovi a Jakubovi to připomnělo fotbal. „Musí se ti povést prvních pět minut, aspoň párkrát solidně přihrát a pak už to nějak dokopeš,“ smál se bývalý manžel Agáty Hanychové a nový přítel herečky Sary Sandeva.

Ve druhé epizodě diváci jako VIP hosta uvidí zpěvačku Věru Martinovou, která zazpívá svou nejnovější píseň Meritum.