Helena Vondráčková poobědvá s německým prezidentem! Následně vyjede na podzimní turné
Zdroj: Se svolením Jitka Tomečková

Helena Vondráčková poobědvá s německým prezidentem! Následně vyjede na podzimní turné

Vytvořeno dne 26.08.2021

Zpěvačka Helena Vondráčková ve čtvrtek na Pražském hradě poobědvá s německým prezidentem Frankem-Walterem Steinmeierem. Pozvání dostala od Kanceláře prezidenta republiky, stejně jako další naše významné osobnosti, podnikatelé a představitelé státu.

„Je to pro mne velká pocta a velice se na tuto slavnostní událost těším. Koncertuji v Německu po celou svoji kariéru a zájem ze strany pořadatelů je od našich sousedů stále velký,“ řekla Helena Vondráčková, která v Berlíně v roce 2019 získala cenu Smago Award za celoživotní přínos německé populární hudbě.

Od začátku září čeká legendu českého popu podzimní část turné Vzhůru k výškám. „Lidé, kteří na mé koncerty přijdou, se můžou těšit na hudební vzpomínky na 60. a 70. léta, pak budeme pokračovat po dekádách až k poslednímu roku, kdy jsem natočila nové album Tvrdohlavá. Samozřejmě chci svým příznivcům představit nejnovější písničky, které jsou z pera českých a slovenských autorů,“ prozradila Helena Vondráčková.

 Česká rádia aktuálně z alba Tvrdohlavá nasadila píseň Dokonalá krása, která boduje v několika hitparádách. Zpěvačka v závěru prázdnin také natočila duet se zpěvákem Janem Smigmatorem, který bude součástí oslavy 10. výročí rozhlasového pořadu Klub Evergreen. V souvislosti s blížícím se jubileem Heleny Vondráčkové se na podzim objeví na trhu dvě desky. Vydavatelství Supraphon připravuje kompilaci hitů nazvanou Ostrov Helena, před svátky pak na trh zamíří reedice slavného alba Vánoce s Helenou.

Helena Vondráčková se do toho momentálně objevuje v reklamní kampani na vlasovou kosmetiku a parfémy značky Tomas Arsov. „Ta vlasová kosmetika je opravdu úžasná. Stejně tak i vůně parfémů, ta mne ihned oslovila. Já nemám ráda těžké kořeněné vůně. Když někam přijdu, tak si danou vůni zakotvím do své mysli. Spojím si ji s tím místem nebo zážitkem. A parfémy Tomas Arsov budu mít vždy spojené s perfektní spoluprací s Tomasem a jeho týmem,“ řekla Helena Vondráčková.

Zdroj: Agentura MM Praha

 

 

 

Default User Image
Jiřina skrivankova, 27.08.2021 07:48
Arsov si vybral tu pravou na raklamu
Vondrackpva má na hlavě pár chlupu
Default User Image
taleb, 27.08.2021 08:37
Myslím, že si vybral dobře. Kdyby si podle ní jen polovina těch, co mají na hlavě pár chlupů koupila jeho kosmetiku, tak je kadeřník ve vatě.
Default User Image
hana, 27.08.2021 08:53
Po shlédnutí pouze jednou na tv Barandov kdy nesmyslně šmikal vlasy,jsem se ujistila,že znám desítky lepších kadeřnic
Default User Image
luby, 27.08.2021 21:26
Dokud to jde tak kdekoliv, kdykoli a s kýmkoliv bude hrabat.....nepochopí že už je minimálně 10 let za zenitem.....už je vážně trapná...koza