Herce Otakara Brouska ml. čeká velké loučení! „No, stárneme!“
Zdroj: herminapress

Herce Otakara Brouska ml. čeká velké loučení! „No, stárneme!“

Vytvořeno dne 10.06.2023

Loučení je vždycky těžké a jedno čeká i oblíbeného herce Otakara Brouska ml. Ač to bylo dlouhých 15 let, kupodivu se na něj moc těší. 

Neuvěřitelných 15 let  a velká zábava pro okolí. Nyní čeká oblíbenou komedii Divadla Kalich konec! Splašené nůžky budou naposledy k vidění letos v létě na Letní scéně pod žižkovskou věží!

Bude to loučení hezké, protože je to komedie. Takže se na to těším! Odehráli jsme toho hodně a my stárname, včetně mé sestry Jaroslavy, která už sama říkala: Ťuldo, já už jsem na to stará a to už nejde!“ prozradil Brousek, co za tím stojí.

Divadlo Kalich nasadilo komedii Splašené nůžky v březnu roku 2009, kde vedle Dalibora Gondíka místo Otakara Brouska hrál původně Ladislav Potměšil. Ten byl manželem Otakarovy sestry Jaroslavy. Bohužel Ladislav v roce 2021 zemřel.

K legendárnímu představení však ještě dodává: „Je to takové, až jako neuvěřitelné představení, protože skoro 2 hodiny s námi hrají diváci. No ale stárneme, takže jsme se rozhodli, že uděláme takovou slavnou derniéru tady pod plachtou pod žižkovskou věží.

Na Letní scéně Divadla Kalich se mimo jiné představí ve svých hrách například: Tereza Kostková, Lucie Vondráčková, Hynek Čermák, Iva Janžurová, David Suchařípa, Míša Tomešová, Václav Vydra, Jana Paulová a další.