Herec Ondřej Havel bravurně zareagoval na vtípek své ženy Báry! Nečekaně ho překvapila při natáčení Ulice!
Zdroj: TV Nova

Herec Ondřej Havel bravurně zareagoval na vtípek své ženy Báry! Nečekaně ho překvapila při natáčení Ulice!

Vytvořeno dne 27.02.2024

Herce Ondru Havla, kterého fanoušci Ulice znají jako Jirku Hložánka, překvapila přímo na natáčení jeho manželka a moderátorka Fajn rádia Bára Havlová. Bára si spolu s týmem Ulice a Fajn rádia připravila na svého manžela prank, kdy za ním přišla přímo do ostrého záběru natáčení Ulice. Ondra však pohotově improvizoval a zahrál záběr až do konce, jako by to bylo ve scénáři. 

„My si s Ondrou ze sebe rádi děláme legraci. Ještě v době, kdy jsme byli oba na Fajn rádiu, tak byly různé pranky mezi kolegy dost časté, a i doma občas něco vymyslíme. Nicméně tentokrát to bylo hodně jiné tím, že u toho byl obrovský televizní tým a zákulisí televize,“ říká moderátorka Fajn rádia Bára Havlová.

Dle dohody se štábem přišla Bára Havlová do záběru a začala svému manželovi říkat, že takhle si tedy jeho práci nepřestavuje. Navíc u toho vypadala hodně naštvaně. „Viděla jsem, jak vytřeštěně na mě koukají jak Ondra, tak Natálka, ale nechtěla jsem to hned pustit a začít se smát. Navíc mě samotnou překvapilo, že oba byli opravdu profíci, a protože neslyšeli režisérovo stop, začali improvizovat a hrát i bez scénáře, jako kdybych tam přijít vlastně měla. Tak jsem pokračovala taky. Když to dojelo, tak se teprve začal ptát, co to má znamenat, kdo všechno v tom se mnou jede a proč o ničem neví, aby se na takový šok mohl alespoň trochu připravit,“ dodává sympatická moderátorka z Fajn rádia.

Ondra Havel sice pohotově dohrál záběr do konce, ale do poslední chvíle prý nechápal, co tam Bára dělá. "Nejdřív jsem si říkal, co se to sakra děje a proč tady Barča je, ale protože rejža pořád neříkal STOP, tak jsme hráli dál," směje se. "Měl jsem v ten moment plnou pusu škubánků s mákem a reálně hrozilo, že mi zaskočí." dodává se smíchem budoucí tatínek Ondra Havel.