Zpěvák Jan Bendig se konečně vyjádřil k údajné spolupráci v kauze mouka! Prosí, ať jsou lidé slušní!
Zdroj: herminapress

Zpěvák Jan Bendig se konečně vyjádřil k údajné spolupráci v kauze mouka! Prosí, ať jsou lidé slušní!

Vytvořeno dne 26.02.2024

Zpěvák Jan Bendig se vyjádřil k incidentu, který se odehrál na předávání Českého slavíka. Honzu na červeném koberci posypal neznámý muž moukou. Případ řešila policie a zpěvák se dlouho ke kauze mouka nevyjadřoval. Promluvil až nyní.

Jeho příspěvek na sociální síť začíná omluvou, že si fanoušci na jeho vyjádření museli dlouho počkat, ale zpěvák se nechtěl vyjadřovat k něčemu, co si neměl možnost ověřit v rozhodnutí Policie ČR.

„V pátek odpoledne jsem konečně obdržel policejní zprávu, konkrétně usnesení o odložení věci, z důvodu, že ve věci nejde o podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví ze strany útočníka a je zde důvod pro postoupení věci do správního řízení pro podezření ze spáchání přestupku. V žádném případě se nejedná o rozhodnutí policejního orgánu o tom, že já nebo někdo jiný měl incident organizovat,“ napsal mimo jiné Honza.

„Stále si stojím za tím, že jsem útok nepřipravoval a nedomluvil a nevěděl o něm. S útočníkem jsem se ohledně údajné přípravy útoku před, ani po útoku nesetkal, ani jsem s ním v této věci telefonicky ani jinak nekomunikoval. Stejné závěry ostatně vyplývají i z usnesení policejního orgánu o odložení věci. Jedině, kdy jsem byl s tím klukem opravdu v kontaktu bylo během telefonátu po útoku, kdy se nám omlouval a já si vyslechl jeho příběh. Jeho omluvu jsem přijal a o tom jsem Vás ihned informoval. Také proběhlo několik telefonátů i zpráv mezi tím klukem a mým přítelem Lukášem ohledně jeho těžké životní situace a pocitu bezvýchodnosti, ze kterého jsme se mu oba snažili ukázat směr, protože už jsme takoví,“ vysvětloval Jan Bendig.

V závěru vyjádření poděkoval zpěvák za podporu. Nechal pod příspěvkem otevřené komentáře: „Nechávám už otevřené komentáře. Ulevte si, pokud vám to udělá dobře. Jen poprosím o slušné vyjadřování. Čtou to tady i menší děti. Děkuji.“

Celé vyjádření si můžete přečíst na sociálních stránkách Jana Bendiga.

 

 

 

Default User Image
Stanislav Škorpík, 02.03.2024 09:28
No divná prosba od něho- to si měl rozmyslet předem, dělat z někoho blbce...