Herečce Alici Bendové se splnil rybářský sen! Narazila na metrového jesetera
Zdroj: Český kaviár

Herečce Alici Bendové se splnil rybářský sen! Narazila na metrového jesetera

Vytvořeno dne 07.11.2020

 

“Bylo pro mě velkým zklamáním, když jsem kdysi přišla na to, že tyhle krásné ryby bývaly díky kaviáru usmrceny, a proto jsem byla naprosto nadšená, když mě pan děkan Jihočeské univerzity, fakulty chovu a ryb, Pavel Kozák pozval na prohlídku chovu jesetera, který se chová ve Vodňanech," vysvětlila Alice Bendová, proč se vypravila do jižních Čech.

Kaviárový extrakt se získává bez usmrcení a traumatizace jikernaček jeseterů.

 Ve Vodňanech přišli na patentovanou metodu, kdy se kaviárový extrakt získává bez usmrcení a traumatizace jikernaček jeseterů. Je škoda, že o takových českých úspěších tak málo lidí ví. Jikra tedy kaviár je neoplodněné vajíčko a tedy zdroj všech látek potřebných pro stvoření nového života.

„Jsem naprosto nadšená, tenhle český kaviár nyní denně dopřávám své pleti a hrdě se hlásím k tomu, že jsem se stala ambasadorem Českého kaviáru. Kaviárový extrakt obsahuje ty nejcennější látky, včetně vitaminů A a D, minerálů a proteinů."

Kilo kaviáru vyjde až na půl milionu korun.

Alice se podívala na chov jeseterů a pohladila si i jesetera albína, který je na trhu nejdražším.  Kilo kaviáru vyjde až na půl milionu korun! “Ani jedno zvíře nesmí zemřít proto, abychom byli krásní,” dodává Alice.