Herečka Bára Fišerová opět za fešandu! I respirátor musí ladit
Zdroj: herminapress

Herečka Bára Fišerová opět za fešandu! I respirátor musí ladit

Vytvořeno dne 05.03.2021

Herečka Bára Fišerová měla vždy cit pro doladění svého oblečení správnými doplňky. A protože se bohužel za doplněk musí dneska považovat i rouška nebo respirátor, Bára nenechává nic náhodě a hned si jich pořídila několik v různých barvách.

„Dneska jsem si vzala červený, protože mi ladí k rukavicím, svetru a čepici. Byla to náhoda. Původně jsme sháněla černý, ale narazila jsem na respirátory ve všech možných barvách, žluté, zelené, červené… Nakoupila jsem je, protože to jsou barvy života a teď potřebujeme život probarvit,“ usmívala představitelka zdravotní sestry ze seriálu Sestřičky, která je také spojená s projektem Anděl mezi zdravotníky. Byla patronkou jedné z finalistek, proto se objevila také na křtu kalendáře a předání auta, jako první ceny, vítězi soutěže.

 „Jsem ráda, že jsem se pomocí hereckých rolí v lékařských seriálech a projektu Anděl mezi zdravotníky přiblížila do světa zdravotníků. I když z nich mám velký strach, hodně si jejich práce vážím. Vítězi, panu Ždichyncovi, přeji samé šťastné jízdy a je od něj velkorysé, že chce dát svoji hlavní výhru k dispozici pražské záchrance.“