Má doma starce, ale miluje ho. Marcelu Březinovou nenechal nikdy ve štychu
Zdroj: herminapress

Má doma starce, ale miluje ho. Marcelu Březinovou nenechal nikdy ve štychu

Vytvořeno dne 04.03.2021

Zpěvačka Marcela Březinová vzorně dodržuje pravidlo nošení roušek a respirátorů. Přesto závistivě pokukuje po kuřácích, kteří si mohou na cigaretku roušku sundat.  A přitom jí napadají hříšné myšlenky.

„Říkala jsem si, že se budu snad muset naučit kouřit, abych nemusela mít stále roušku na puse. Naposledy jsem cigára kouřila snad v šestnácti. Kouřila jsem takové hodně drastické cigarety, protože jsem si myslela, že si upravím barvu hlasu. Chtěla jsem být prostě ta drsná rockerka. Brzo jsem zjistila, že je to blbost,“ smála se Marcela Březinová, která za sebou zanechala stopu v historicky prvním kalendáři soutěže Anděl mezi zdravotníky. Může se pyšnit fotografií s jejím vítězem Františkem Ždichyncem.

„S Františkem se fotilo krásně, on je neskutečně vtipný a hodně jsme se u toho nasmáli. Přeji mu, aby se novým autem najel spoustu kilometrů bez nehod a s láskou. Já řídím už hodně dlouho a ráda. Mne to uklidňuje. Můj auťák sice není nejmladší, ale je spolehlivé a miluju ho. Učím se při jízdě texty, poslouchám muziku, audioknihy. Jo, mám to auto ráda,“ přála zpěvačka vítězi projektu při přebírání první ceny Kia Sportage od Autobond Group Praha, kam přijela z jiného okresu. Měla v době restrikcí všechna povolení v pořádku?

„Když mám výjezd, tak dopředu volám pořadateli, jestli je vše v pořádku. A včera jsem zavolala řediteli soutěže Davidovi Novotnému, ten mi vypsal příslušné potvrzení a jela jsem. Jinak bydlím na vesnici, chodím do lesa na procházky a moc nikam nejezdím. Také učím online zpěv na naší mezinárodní konzervatoři. Dá to čím dál tím větší práci udržet energii. Studenti se těšili, že po Vánocích přijde svěží vítr a zase sedí doma. Ale jsou stateční,“ uvedla Marcela Březinová a přiznala, že i ona si denně trénuje hlasivky.

„Zpívám si denně a občas si uděláme i radost. Natočili jsme s Petrem Ožanou v Salmovské kavárně úžasný online koncert, s Martinem Francem jsme dělali  Zpívání z balkonu, s Petrem Baťkem jsme natočili klip,“ vypočítá Marcela Březinová a dodala, že ohlasy byly pěkné. Spoustě lidí tím udělali radost a zvedli jim náladu.  A o to Marcele i ostatním umělcům šlo.