Skvělý Pavel Zedníček v klipu kapely From: S pistolí u hlavy, beznadějný a zoufalý
Zdroj: kapela FROM

Skvělý Pavel Zedníček v klipu kapely From: S pistolí u hlavy, beznadějný a zoufalý

Vytvořeno dne 05.03.2021

Teplická kapela FROM o sobě dává vědět. Vydala novou skladbu „Minulost“, ke které vznikl emotivní videoklip, v hlavní roli s přední osobností českého herectví Pavlem Zedníčkem.

Zdroj: YouTube

Hlavním tématem je obraz dnešní doby a pohled do duše herce, který hraje pro prázdné sály. Prázdné hlediště pomalu zabíjí každého umělce.

"Nechtěli jsme točit "Covid" videoklip, ale spíš poukázat na vedlejší dopady dnešní doby a stavu, ve kterém se jako společnost nacházíme. Nešlo nám o finanční či materiální stránku, ale spíš o tu duševní. Co může s člověkem, jenž je celý život zvyklý na kontakt s divákem a zpětnou vazbu, udělat to, když se vlastně najednou stane nepotřebným. To může mít za následek situace, které by se v normální době nestaly." říká zpěvák Filip Kotek.

"Natáčení jsme si užívali plnými doušky. Pan Zedníček je obrovský profesionál a jsme moc rádi, že jsme s ním mohli spolupracovat a učit se. Byl to opravdu zážitek," dodává kapelník Martin Kolařík, který s nápadem oslovit právě Pavla Zedníčka přišel.

Momentálně kapela tráví čas ve studiu a natáčí nové skladby pro chystané album, které vyjde koncem tohoto roku.