Herečka Bára Mottlová ukázala nového zajíčka! Tajila ho pět měsíců!
Zdroj: herminapress

Herečka Bára Mottlová ukázala nového zajíčka! Tajila ho pět měsíců!

Vytvořeno dne 03.01.2023

Říka se, že dvakrát nevstoupíš do stejné řeky. To však neplatí pro herečku Báru Mottlovou. Ta si po rozchodu z vítězem soutěže Muž roku 2016 Josefem Kůrkou, našla nového modela. Už 5 měsíců randí s jiným finalistou stejné soutěže!

Není to tak dávno, co se herečka Bára Mottlová rozešla s vítězem soutěže Muž roku 2016 Josefem Kůrkou! Ten nyní oznámil, že po proběhlých zásnubách čeká dítě s influencerkou Angie Mangombe.

Bára však do dneška tajila, že si našla rovnocenou náhradu a zdá se, že je velmi spokojená. 5 měsíců utajování a vedle herečky se objevil Pepův konkurent. Je jím finalista posledního ročníku Muže roku, zámečník a trenér David Pleva.

Tak když už je to venku… Právě dnes 5 měsíců spolu… nádherných a láskyplných (samozřejmě, že ho občas seřežu) 5 měsíců!” Těmito slovy vyšla Bára s pravdou ven a oznámila svůj nový vztah.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Aplausin.cz (@aplausincz)

Když tak nahlédneme do minulosti a trochu si započítáme, zjistíme, kde se asi museli oba poznat. Ano, vychází to na soustředění Muže roku v Chateau Šanov. Tam se oba úplně poprvé  blíže poznali. Je to tedy láska na první pohled?