Herečka Veronika Gajerová šetří každou korunu. Přivzala si druhé zaměstnání
Zdroj: herminapress

Herečka Veronika Gajerová šetří každou korunu. Přivzala si druhé zaměstnání

Vytvořeno dne 29.11.2021

Herečka Veronika Gajerová se kromě hraní v divadle, vrátila do firmy, která pečuje o zeleň v kancelářských budovách. Peníze potřebuje. Splácí velký dluh, a proto to s nákupem vánočních dárků nepřehání.

„Musím se přiznat, že jak to vždycky doháním na poslední chvíli, tak letos docela dárky mám. Využila jsem nabídky zážitků, to je úžasné. Masáže, vířivka, to mi připadá lepší, než kupovat nějaké věci. Zvláště v dnešní době, kdy hlídám každou korunu,“ uvedla Veronika Gajerová, která jako druhé zaměstnání pečuje o kytičky. „V té firmě mě opět krásně přijali. Jsou báječní.“

Veronika má dvě děti, přítel Michal také a syn Kryštof má už i přítelkyni. Když se sejdou, je jejich kolem stolu plno. Má Veronika už napečeno? „Něco málo peču já, hodně peče moje dcera. Ta umí báječné nepečené cukroví. Pak mám paní garderobiérku, která mě už léta zásobuje. Ještě upeču štrúdl a biskupský vánoční chlebíček. Do něj zapékám minci, když byli děti malé, tak se předháněli, kdo tu minci najde,“ usmívala se Veronika Gajerová, pro kterou je stejně nejdůležitější, aby se všichni ve zdraví sešli u vánočního stolu.