Lucie Bílá uvede ve svém divadle svoji srdcovku. Opět po dvanácti letech!
Zdroj: herminapress

Lucie Bílá uvede ve svém divadle svoji srdcovku. Opět po dvanácti letech!

Vytvořeno dne 28.11.2021

Divadlo Lucie Bílé připravuje muzikál Láska je láska. Na tiskovce představili realizační a herecký tým nového nastudování muzikálu.

Svou premiéru na divadelních prknech zažil muzikál Láska je láska již 28. února 2005. Diváci ho v tehdejší Ta Fantastice mohli zhlédnout ve více než stovce repríz, a to až do jeho derniéry v září 2010. Ten samý rok zároveň skončila muzikálová éra v Karlově ulici. Nyní se ale chystá velký návrat a prvním muzikálovým počinem zrekonstruovaného Divadla Lucie Bílé bude právě Láska je láska.

„Rozhodla jsem se s naším týmem obnovit tu premiéru proto, protože to je moje srdcovka. Jsou to nádherné písničky Ondřeje Soukupa a Gábiny Osvaldové, je tam nádherná režie nádherného režiséra Antonína Procházky a dalších, kteří jsou důležitými členy našeho týmu. Malinko jsem to s panem režisérem oživili o další písničky, ale s devadesáti procent je to Gábina Osvaldová a Ondřej Soukup,“ uvedla principálka divadla Lucie Bílá.  

Zkoušky začnou v únoru příštího roku a budou probíhat až do obnovené premiéry, která se uskuteční 7. dubna 2022, symbolicky v narozeninový den Lucie Bílé.

 

 

 

Default User Image
Mila Liscova, 29.11.2021 16:39
Luckou jste skvělá.Jako zpěvačka i jako človíček.Mate srdce na pravém místě.Mam vás moc ráda.