Like House: Ve vile zasahovali policisté. Freescoota odvedli v poutech k výslechu
Zdroj: TV Prima

Like House: Ve vile zasahovali policisté. Freescoota odvedli v poutech k výslechu

Vytvořeno dne 02.12.2021

V reality show Like house 2 zasahovala policie! Do vily nečekaně přijela dvojice policistů, kteří hledali Jakuba Smreka alias Freescoota.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

„Hledáme pana Jakuba Smreka, to jste vy? Můžete se mi nějak legitimovat?“ žádal policista influencera. Očividně zaskočený Freescoot si šel pro občanský průkaz. „Stalo se něco?“ ptal se dvojice ochránců zákona. „Máme obvinění ze spáchání trestného činu zneužití nezletilé dívky. Říká vám to něco? Jediné, co vám k tomu můžu říct, že se to stalo na hotelovém pokoji v Brně. Více vám k tomu nyní říct nemůžu, pojedete s námi,“ vysvětloval policista. „Já s váma rozhodně nikam nepojedu,“ bránil se Freescoot, to už ale policisté vytáhli pouta. „Dostali jsme rozkaz a musíme vás odvézt na služebnu. Pokud pán tvrdí, že nic neudělal, prošetříme to.“

Někteří influenceři dění ve vile šokovaně přihlíželi, jíní se smáli. U Freescoota jsou totiž zvyklí na různé vtípky. Navíc je ve vile týden pranků (vtipů, žertů, hraných triků na někoho), takže si nebyli jistí, jestli to celé není jen hra. „Je to prank, nebo to není prank? No to bude, jestli ho fakt odvezou do lochu a já se mu směju,“ komentoval dramatické dění Tadeáš.

Až později se ukázalo, že zásah policistů nebyl reálný a šlo o prank, vtip.