Hvězda Slunečné Bára Jánová bude makat rukama! Vysadí 100 stromů
Zdroj: herminapress

Hvězda Slunečné Bára Jánová bude makat rukama! Vysadí 100 stromů

Vytvořeno dne 26.10.2020

Barbora Jánová, jedna z hlavních tváří úspěšného seriálu Slunečná, před časem vyzvala své fanoušky na Instagramu k sázení stromů. První šanci budou mít 14. listopadu od 9.30 hodin ve vinařské obci Šatov na jižní Moravě. Oblíbená herečka oblékne montérky a vezme do rukou rýč, aby pomohla vysázet Alej svobody na oslavu 31 let od sametové revoluce. A ke stejné aktivitě vyzývá i další zájemce, kteří se k ní mohou přidat

„Chci přírodě vynahradit alespoň zlomek z toho, co jí jako společnost vyvádíme za vylomeniny. Jsme jak malý, neposlušný děti. Navíc mi práce rukama terapeuticky dost pomáhá. Takže spojuji příjemné s užitečným,“ říká Bára Jánová.

První intenzivní terapii rukama si představitelka záporačky Sylvy Popelkové vyzkouší právě v sobotu 14. listopadu v Šatově u Znojma, kde převezme patronát nad výsadbou Aleje svobody. Sto stromů vysadí spolu s dobrovolníky, místními a partnery Nadace Partnerství v místech bývalé železné opony. Symbolicky tak spojí český Šatov a rakouský Unterretzbach. Bára Jánová k celé akci přizvala také štáb Slunečné.

„Sázení aleje pořádáme už potřetí, Bára bude cenná pomoc. Každý může spolu s ní přiložit ruku k dílu a přijet s námi sázet. Na jeden strom bude třeba až pět lidí. Připravujeme přísná hygienická opatření. Lidé také mohou zorganizovat vlastní sázecí akci nebo přispět dobrovolníkům na stromy. Vše najdou na www.sazimebudoucnost,“ dodává Barbora Chmelová z pořadatelské Nadace Partnerství.

Barbora Jánová chce motivovat své fanoušky k vysázení 100 tisíc stromů. Navíc  ve spolupráci se značkou Dhaara chystá kolekci dámských mikin a pánských triček, kdy část zisku z jejich prodeje poputuje právě na tento účel.

 

 

 

Default User Image
Anonym, 10.09.2022 13:49
Bude makat rukama myslel jsem že vyhoni sto chlapů Barča by to určitě zvládla hravě ta ptáky zboznuje