Houslistka Markéta Muzikářová je ve 46 letech potřetí maminkou! Vybrat jméno nebylo jednoduché
Zdroj: herminapress

Houslistka Markéta Muzikářová je ve 46 letech potřetí maminkou! Vybrat jméno nebylo jednoduché

Vytvořeno dne 24.06.2022

 

Porod proběhl o několik dní dříve než bylo plánované! A i když ji lékaři “strašili” s uměle vyvolaným porodem, nakonec se miminko narodilo přirozenou cestou. Pohlaví dítěte bylo však překvapením i pro Markétu samotnou.

V šestačtyřiceti letech se houslistka Markéta Muzikářová stala trojnásobnou maminkou. Lékaři ji připravovali na možnost, že ve svém věku může miminko přenášet a porod budou muset vyvolat uměle.

 “Z čehož ( z vyvolání ) jsem měla velký strach… hlavně komplikace s možným císařem, kterého jsem se bála jako čert kříže…” Prozradila detaily houslistka na sociálních sítích.

Dlouho Markéta a manžel Petr neměli pro děťátko jméno. Kdyby to byla holka, byla by to Nellinka a když kluk, tak Ben, Dominik nebo Max. Nenechali říct ani pohlaví dítěte. Jednoduše si jen přáli, aby miminko bylo zdravé.

Je pravda, že do posledního okamžiku jsem se bála, aby bylo miminko zdravé. Proto jsem si k němu nedělala velkou vazbu. Proto jsem nechtěla vědět pohlaví.

 

Sice jsem plánovala do termínu vydržet (ještě zbývalo 9 dní)...., navíc mě všichni doktoři strašili, že vzhledem k mé...

Posted by Marketa Muzikarova on Thursday, June 23, 2022

Nakonec se černé scénáře nevyplnily a přirozenou cestou se v podolské porodnici narodil zdravý chlapeček Podle webu deník.cz dostal jméno Max.

Hned jsem spočítala všech 10 prstíčků na nohou i na rukou, 1 pindík a 2 kouličky… komplet,” dodala Markéta s úsměvem.