Hvězdy muzikálů ve spárách tatérů! Jaké kérky přibyly na tělech známých osobností?
Zdroj: herminapress

Hvězdy muzikálů ve spárách tatérů! Jaké kérky přibyly na tělech známých osobností?

Vytvořeno dne 19.09.2021

Už tři roky pomáhá onkologicky nemocným pacientům tatérské studio v pražských Vysočanech. 3. ročník akce Tetování pro radost podpořila řada známých osobností.

„Ráda pomáhám akcím, které pomáhají druhým lidem. Líbí se mi i tetování a hned jsem bezmyšlenkovitě dnes do něj šla a jedno si nechala udělat,“ poznamenala zpěvačka Anna Julie Slováčková.

Tetování si nechali udělat i Peter Pecha, Petr Kutheil, Petra Slaninová, Leona Šenková či zmíněná Anička Slováčková. Největším překvapením bylo, když si tetování nechala udělat i Monika Sommerová, která do dnešního dne tetování odolávala.

Zpěvačky Dita Hořínková a těhotná Genny Ciatti také omrkly práci zkušených tatérek. „Vždycky rády podpoříme dobrou akci, a když je to pro děti, tak není o čem přemýšlet. A vždy pro děti a nemocné rády podpoříme.“ Navíc musíme prozradit, že Dita a Genny jsou skoro rodina, neboť partner Genny je příbuzným Dity Hořínkové.

Po celý den chodili lidé, kteří se za poplatek 500,-Kč svěřili do rukou tatérů a majitelka salonu Klaudia Eis celou částku věnovala onkologicky nemocným dětem. Ročně také pomůže 6 – 8 onkologicky nemocným ženám, kterým po poradě se svým lékařem pomáhá dostat se opět do normálního života. Všem udělá permanentní tetování zdarma, zajistí jim zdarma paruky a tak jim pomáhá získat sebedůvěru, ženskost, krásu.