Hůlka s dcerkou, Mátlová a Janeček s dcerou. To byla premiéra muzikálu Robinson Crusoe
Zdroj: herminapress

Hůlka s dcerkou, Mátlová a Janeček s dcerou. To byla premiéra muzikálu Robinson Crusoe

Vytvořeno dne 17.09.2021

 

Humor, romantika, dojetí, chytlavá hudba a texty, výtečná choreografie a pěvecké výkony, to vše se střídá v muzikálu Robinson Crusoe, který nově uvádí Divadlo Na Maninách. Při nápaditě zpracovaném příběhu trosečníka, který hudebně zpracoval Zdeněk Hrubý, se opravdu nenudíte.

Opravdu dlouho očekávanou premiéru si proto nechal ujít málokdo. V hledišti nechyběla rodina hlavního představitele Robinsona Daniela Hůlky, včetně malé dcerky Rozárky. Přišel také producent František Janeček a Tereza Mátlová, jejichž dcera Emily měla premiérové vystoupení.

„Jsem pyšná máma. Přestože jsem Emilku vozila na všechny zkouška a představení znám, byla jsem trochu nervózní. Dneska se to povedlo, ještě líp, než na posledních zkouškách. Emilka mi ještě nestačila sdělit, jaké to je mít první premiéru. Sama jsem zvědavá na její dojmy. Jsem pyšná máma, protože to všechno je jenom její práce a rozhodnutí, že chce něco dělat,“ uvedla Tereza Mátlová a k přítomnosti svého bývalého partnera Františka Janečka v hledišti dodala: „Rodiče by měli chodit na představení svých dětí. To je správné.“

Muzikál Robinson Crusoe v Divadle Na Maninách má na další dny vyprodáno, což je na dnešní dobu nevídaná věc. V režii Václava Knopa se střídavě v roli Robinsona představí Daniel Hůlka, Radim Schwab, Jaroslav Rusnák, spisovatele Defoa hraje Marian Roden, Václav Knop, mladšího Robinsona ztvární Lukáš Randák, Martin Hucl, Josef Vágner. Roli Mary si zahraje Ivana Jirešová, Eliška Ochmanová, Lucia Jagerčíková, Felicita Prokešová a mladší Mary Šárka Vaňková, Marianna Polyaková či Kateřina Herčíková. Věrného Pátka si zahraje Miroslav Hrabě nebo Petr Urban.

 

 

 

Default User Image
Josef KRYBUS, 18.09.2021 08:16
Kdo by nemiloval děti,hodné holčičky,ale tak trochu i dost mě připadá,že se za tím někdo schovává.Ukážeme děti umělců a národ si sedne na zadek.Já si na zadek v tomto případě nesednu,protož Hůlka mě ani u zadku neleží, je to ubožák který, aby mohl zpívat leze někomu někam.
Default User Image
Maja, 18.09.2021 11:01
Daniel H. je profesional, umi zpivat a ty ostatni /rychle vstanouci hvezdicky, ktere se jen s muzikaly prizivuju a neumi zpivat/strci hrave do kapsy.A to, ze se pochlubi, sikovnou dcerou a rekne, ze je spokojeny, se holt neodpousti.
Kazdy ma svuj nazor.