Seriál 1. mise opouští hvězda z reklamy. Víte, že má dvě vysoké školy?
Zdroj: TV Prima

Seriál 1. mise opouští hvězda z reklamy. Víte, že má dvě vysoké školy?

Vytvořeno dne 17.09.2021

Řady nového seriálu 1. MISE s každým novým dílem řídnou. Co díl, to loučení s jedním z mladých vojenských lékařů, kteří usilují o místo v elitní jednotce. Čtvrtý díl seriálu s prvky reality show opustil sympaťák známý z populární televizní reklamy Jiří Böhm (34).

Jako první šel z kola ven Ondřej Kubina alias Luděk Hnyk, následovala ho krásná Zuzana Novotná alias Renata Stránská a sympaťák Petr Kolman alias Ivan Kučera. Tento týden řady opustil Jiří Böhm alias František Dobeš. „Je mi to pochopitelně líto, ale nedá se nic dělat,“ říká Jiří Böhm, pro kterého paradoxně oproti kolegům fyzická zátěž během natáčení nebyla tak překvapivá. Jiří totiž rád sportuje a posiluje. „Rád relaxuji aktivně, na horách, v přírodě, ale i ve fitku. Rád běhám. Fyzická zdatnost se pro tento seriál předpokládala, ale já jsem speciální fyzickou přípravou neprocházel,“ přiznává Böhm, kterému do seriálu pomohl online casting původně pro jiný seriál. „Neprošel jsem klasickým castingem, ale self-tapem, kdy se herec natáčí sám doma. Bylo to v době koronaviru, kdy se castingy moc nekonaly. Natáčel jsem se původně pro jiný seriál, na tomto základě mi ale byla nabídnuta role v 1. MISI,“ vysvětluje Jiří Böhm.

Jiří vystudoval vedle DAMU i Vysokou školu ekonomickou v Praze. Jeho tvář televizním divákům není neznámá, pravidelně je baví během reklamního spotu pro jeden z největších řetězců prodejen elektroniky. „VŠE pro mě byla snadnější cesta, herectví byla cesta plná překážek, ale to mě na ní hodně bavilo. To, že se vydám do neznáma, jestli uspěju, jestli mi to půjde, jestli budu mít talent, štěstí na to, koho potkám. Herectvím jdu proti sobě,“ říká Jiří Böhm.