Jakub Štáfek: Viděl jsem nad ránem ty opičky. Takhle jsem vypadal mnohokrát!
Zdroj: herminapress

Jakub Štáfek: Viděl jsem nad ránem ty opičky. Takhle jsem vypadal mnohokrát!

Vytvořeno dne 17.09.2021

Jakub Štáfek, herec, režisér a MMA zápasník, promluvil o své dceři a prozradil, kdy se ožení. Herci se letos narodila Olívie a podle jeho slov ho naprosto změnila, i když přiznává, že si ve skrytu duše přál syna.

„Jsem rád za dcerku, vážně. Prvoplánově chceš kluka, ale já si osobně myslím, že mě kluk do budoucna nečeká, já budu holčičkovej. Cítím, že mně budou zvonit šestnáctiletí dementi na dveře a já si budu rvát vlasy, že to mám za to všechno, co jsem ženským způsobil. Do té doby budu mít zbroják,“ uvažuje o budoucnosti Jakub Štáfek.

 „Byl jsem teď ve Varech, ráno jsem šel s kočárkem po kolonádě a viděl jsem ty opičky, ty zrůdičky nad ránem. A říkal jsem si, že takhle jsem tam vypadal mnohokrát. Vůbec jsem jim nezáviděl. Ale neříkám, že někdy v budoucnu neupustím páru, nerad bych ze sebe dělal asketu,“ přiznává Štáfek, který svůj životní styl změnil ještě před narozením dcery tím, že začal s bojovými sporty.

Video soubor

„K zápasení mě přivedl rozchod s holkou. Potřeboval jsem vymlátit agresi, přijít na jiné myšlenky, změnit životní styl, který byl od 20 do 26 party life. Přestalo mě bavit chodit věčně věků na pivo a za holkama. Dalo mi to disciplínu a řád. Chodím spát v deset, vstávám mezi šestou, sedmou, podle toho, jak dcera řekne,“ prozradil Jakub Štáfek v rozhovoru s Honzou Dědkem v jeho pořadu 7 pádů Honzy Dědka, v rámci kterého dal závazný slib. „Mám plány jen na rok 2022: Film, svatbu, rekonstrukci. Uvidíme, jak to všechno půjde. Uvidíme, třeba ta svatba nedopadne. Ale přál bych si, aby to dopadlo,“ přiznal herec, kterého moderátor vyzval k závaznému slibu, že myšlenku na svatbu dotáhne v příštím roce do konce. „Tak jo, slibuju!“ slíbil Štáfek.