Hvězdy Primy vyvedly nové partnery: Zamilovaní Vágner a Decastelo s novými ženami, Natálie Grossová po boku mladého fešáka
Zdroj: herminapress

Hvězdy Primy vyvedly nové partnery: Zamilovaní Vágner a Decastelo s novými ženami, Natálie Grossová po boku mladého fešáka

Vytvořeno dne 04.08.2022

Letní tisková konference FTV Prima k podzimnímu schématu, kde se sešly téměř všechny známé tváře z oblíbených seriálů a pořadů, se v jednu chvíli proměnila v přehlídku nových partnerů. Kdo mohl, pochlubil se novou láskou.

Čerstvě rozvedený moderátor Showtime Petr Vágner (44) přivedl mezi kolegy půvabnou blondýnu. Ta vystřídala po jeho boku manželku, nyní už bývalou, Gabrielu, se kterou má Vágner dceru Lilian (14) a Samuela (11).  S realitní makléřkou Silvií Vlčkovou si moderátor začal ještě v době, kdy byli oba zadaní. Ona byla provdaná za jednoho z generálních ředitelů TV Nova Jana Vlčka. I ona má z manželství jednu dceru. Rozvést se prý chystali už dříve, ale covid to trochu protahoval.

Svou novou lásku kolegům z Primy představil také scénárista a manžel Evy Decastelo (43) René Decastelo (49). Ten už s ragbistkou Evou Korniovou Jung (41) sice randí nějaký ten pátek, ale ještě není oficiálně rozvedený. Své nové ženě už ale na letní dovolené stihl navléct zlatý prstýnek, nápadně podobný zásnubnímu.

Také zpěvačka a herečka Natálie Grossová (19) se až příliš důvěrně tiskla k mladému influencerovi Adamovi Kajumi, jehož diváci znají z reality show Like House. Tráví spolu mnoho času a spolu jim to na tiskovce velmi slušelo, oba ovšem tvrdí, že jsou jen přátelé. „Všechno má svůj čas, necháváme tomu volný průběh, zatím to není nic vážného. Adam je fajn kluk, je vtipný a ráda s ním trávím čas,“ přiznala Super.cz Grossová. Čas tedy ukáže, co se z letní lásky nakonec vyklube.

A s novým partnerem dorazila také herečka Denisa Pfauserová (33). Ta se znovu zamilovala do přítele Martina jen krátce po bleskovém manželství. Pohádková Řachanda byla ještě nedávno vdaná za sympaťáka Honzu. Jejich manželství ale trvalo pouhých půl roku. Herečka se na party pořádně odvázala, když zhruba po hodinové přítomnosti nevydržela úmorné vedro, svlékla se do plavek a skočila do vody. V bílých bikinách tak potěšila nejen lačné oko svého partnera.

 

 

 

 

Default User Image
Anonym, 05.09.2022 01:55
natalka je teda pekna kocicka snad uz tomu svymu novymu klukovi aspon vykourila