5 metrů ode mne vybuchl granát! Herec Přemysl Pálek popisuje nebezpečné chvilky v zahraničí
Zdroj: herminapress / se svolením Přemysla Pálka

5 metrů ode mne vybuchl granát! Herec Přemysl Pálek popisuje nebezpečné chvilky v zahraničí

Vytvořeno dne 23.04.2022

Charismatický představitel Krysaře ze stejnojmenného muzikálu Divadla Kalich Přemysl Pálek (31), se začal věnovat úplně jinému odvětví. Od zpěvu a herectví zběhl ke kaskadéřině. Přestože se bojí výšek, z pěti metrů skáče jako nic!

Přemek odjel na šest týdnů na filmové natáčení do Maroka. Smlouva mu nedovoluje „pouštět“ žádné informace z placu, tak se s námi Přemysl podělil pouze o dojmy z kaskadérské přípravy. „Pořád jsem v pohybu. Když netočíme, tak trénujeme šerm, souboje, pády, skoky, ale třeba i to, jak zahrát různá zranění. Baví mne to, ale když pět metrů ode mne vybuchl „granát“ a na pět minut jsem ohluchl, do zpěvu mi nebylo. Dokonce jsem překonal strach a skočil z pětimetrové výšky. Každý den se učím něco nového, a protože jsou tu stejní magoři jako já, je to dokonalé,“ nadšeně popsal Přemek momentální náplň svých dní.

Zpěvák doma zanechal partnerku, herečku Charlotte Doubravovou (34), s kterou má dvě dcerky. Partnerce nechal Přemek šest týdnů na přemýšlení a možná tak ani netuší, co ho po návratu čeká.

„Před pěti lety jsme se zasnoubili a dál se nic nedělo. Přemek říkal: Já tě požádal o ruku, víš, co to bylo za nervy? A já jsme si nedávno uvědomila, jak bych si svatbu přála. Chlap mi odjel na šest týdnů do Maroka a mně se začalo stýskat. Řekla jsem si, že už jsem velká holka a on velký kluk, máme dvě děti, tak by to asi už chtělo,“ svěřila se Charlotte a ještě se smíchem naplánovala jednu věc. „Až se Přemek po šesti nedělích vrátí, tak ho na letišti bouřlivě přivítám. Předám mu klíče od auta, kde budou sedět naše dvě neposedné holčičky a zdrhnu někam regenerovat a relaxovat. Sama!“