Míša Pecháčková ze Zoo: V kraťasech a kšiltovce si připadám jako fotbalista
Zdroj: TV Prima

Míša Pecháčková ze Zoo: V kraťasech a kšiltovce si připadám jako fotbalista

Vytvořeno dne 22.04.2022

seriálu ZOO chodí často v pracovních montérkách a s čapkou kšiltem dozadu. Moc načančaná v seriálu Michaela Pecháčková není, o to víc si tedy užívá ženské krásy a hýčkání, když se dostane před objektiv.

.Naposledy tak okusila kouzlo maskérů, vizážistů a foťáku, když pózovala pro časopis Glanc a fotografa Benedikta Renče. „Mě focení moc baví a mám to ráda. Nestydím se a s radostí využívám služeb profesionálů,“ přiznává Pecháčková. „Sama za sebe ráda nosím elegantnější oblečení, jako Sid si ho ale moc neužiju. Tam toho moc není. Nejvtipněji si připadám v okamžiku, kdy mi nasadí kraťasy, tričko a tu kšiltovku štítem dozadu. Připadám si v tom jako fotbalista.“ Co se ale díky natáčení herečka naučila, je postarat se sama o sebe. „Zvládnu se díky holkám v maskérně nalíčit na běžný den a schůzky. O to jsem je poprosila a naučily mě to.“

Luxusních kostýmů si Michaela Pecháčková užívá v okamžiku, kdy natáčí scény v seriálové restauraci a při večeřích. „Tam je to o větším líčení a česání. Časově to ale ve výsledku není moc velký rozdíl. V maskérně strávím tak o patnáct minut déle než obvykle,“ prozrazuje tajemství ze šatny. A jak je na tom herečka s focením? „Mám to ráda. Focení mě baví, ráda se fotím i s kamarády jen tak na mobil. Pak mi ale trvá, než si nějakou fotku vyberu. Člověk se vidí jinak, než ho vidí ostatní, a tak vybíráte a vybíráte. Fotky mám ale obecně ráda,“ takže když přijde nabídka na focení, Míša se rozhodně nebrání.