Dejdar: Na první natáčení Specialistů nezapomenu! Rekvizitáři připravili nechutné překvapení!
Zdroj: TV Nova

Dejdar: Na první natáčení Specialistů nezapomenu! Rekvizitáři připravili nechutné překvapení!

Vytvořeno dne 22.04.2022

 

Nedávná oslava startu natáčení 8. řady oblíbeného seriálu Specialisté a „kulatin“ natočených epizod představitelů hlavních rolí – Martina Dejdara, Jiřího Hány, Evy Leimbergerové a Jacoba Erftemeijera – byla důvodem k tomu, aby si herci zavzpomínali na své začátky v této úspěšné kriminální sérii. Překvapivě si na ně pamatují dobře, byť od jejich nástupu do Specialistů uplynulo i několik let.

Martin Dejdar se jako major Josef Strouhal poprvé objevil v epizodě Specialistů s názvem Spi sladce, v níž se řešil únos podnikatele. Nastoupil na post šéfa oddělení a od samotného počátku dal svým tehdejším podřízeným jasně najevo, že je nejen přísný, ale navíc i odtažitý velitel.

Svůj první natáčecí den si Martin Dejdar i po letech vybavil přesně. „Shodou okolností jsem nedávno v televizi viděl reprízu svého prvního dílu Specialistů. A pamatuji si i první scénu, kterou jsem natáčel. Bylo to tehdy se Zuzkou Kajnarovou a točili jsme v takové ošklivé špinavé boudě, kde byly i mrtvé myši. To byl můj první natáčecí den,“ popsal Martin svoje první setkání s dokonalou prací rekvizitářů ve Specialistech.

A co by si Martin Dejdar přál pro majora Strouhala do budoucnosti? Určitě je dobře, když jsou v ději i osobní linky. Já mám teď například v životě neteř, ale myslím, že by nebyla špatná ani nějaká partnerka. To by se mi, a určitě i divákům, líbilo.“