Denisa Nesvačilová je v děsivé masce k nepoznání! Maskéři se vážně vyřádili
Zdroj: TV Nova

Denisa Nesvačilová je v děsivé masce k nepoznání! Maskéři se vážně vyřádili

Vytvořeno dne 22.04.2022

 

Diváci televize Nova uvidí tuto neděli již devátou epizodu a s ní i osmičku dokonalých proměn Moniky Absolonové, Václavy Kopty, Ivy Kubelkové, Saši Rašilova, Denisy Nesvačilové, Martina Careva, Nikity Machytkové a Denise Šafaříka. Na konci epizody se pak diváci dozvědí, kteří čtyři soutěžící budou usilovat o vítězství deváté řady show Tvoje tvář má známý hlas.

Obrovská výzva čeká tentokrát na herečku Denisu Nesvačilovou. Musí se převtělit do kontroverzního hudebníka Marylina Mansona a před diváky předstoupit s jeho slavnou skladbou Sweet Dreams. I když je vizuální podoba této písně vskutku děsivá, herečku to nijak nevykolejilo. Já Marylina Mansona miluju, takže mám z tohoto vystoupení velkou radost. Zkrátka jsem taková romantická duše. Musím přiznat, že už se mě na základě toho, když si to doma zkouším, trochu bojí i sousedka,“ směje se Denisa Nesvačilová.

Devátou epizodu show Tvoje tvář má známý hlas si tedy rozhodně nesmí nikdo nechat ujít - už nyní na Voyo a v neděli večer na TV Nova.