Andrea Verešová se chystá na operaci. Na Febiofest dorazila s ortézou
Zdroj: herminapress

Andrea Verešová se chystá na operaci. Na Febiofest dorazila s ortézou

Vytvořeno dne 29.04.2022

Modelka Andrea Verešová byla ozdobou červeného koberce při zahájení filmového festivalu Febiofest. Kdo by ale před tím zavítal do známého pražského kadeřnictví v centru Prahy, viděl by přední modelku pokulhávat s ortézou na noze.

„Před pěti lety jsem měla úraz na lyžích a od té doby mě koleno bolí. Mám obavu, že budu muset jít na operaci. Když sportuji, tak mi koleno vypadne nebo oteče. Stačí, když doma chodím po schodech nebo jinak tu nohu namáhám. Zlobí to. Dneska to na červeném koberci dám, pak si sednu do sálu a budu koukat. Koleno bude odpočívat,“ usmívala se Andrea Verešová při líčení a úpravě účesu v kadeřnictví Franck Provost. 

Do kina na filmy chodí Andrea Verešová ráda, Nenechá si ujít novinky typu James Bond a miluje české komedie. Dokonce v několika filmech i hrála. „Hodně se těším, až vyjede film Perinbaba a dva světy, kde jsem hrála kněžnu. A od té doby, co jsme hrála v seriálu Svatby v Benátkách, miluji filmy, kde je Petra Hřebíčková, milá a úžasná herečka,“ uvedla Andrea Verešová a ještě přidala pár zahraničních hereckých jmen, jejichž filmy vždycky ráda zhlédne: Kim Basingerová, Michael Douglas, Nicolas Cage. Pak ještě přidala Johna Travoltu, s kterým měla Andrea možnost si popovídat na karlovarském festivalu.