Bára Jánová musela dát pivo na první dobrou. Zvládla to?
Zdroj:

Bára Jánová musela dát pivo na první dobrou. Zvládla to?

Vytvořeno dne 26.05.2020

V okamžiku, kdy se Sylvě Popelkové nedaří, těší to všechny kolem. Takže když se celá Slunečná dozví, že nechodila s milionářem Linhartem, ale jen s obyčejným řidičem Vildou, posměškům se nevyhne. To by však nebyla Sylva, aby to nechala bez odezvy.

Místní štamgasti si Sylvu v hospodě pěkně dobírají, že ona, která si myslela, že udělala díru do světa, skončila s obyčejným chlápkem, co řídí auto. Nejvíc to pobavilo hajného Rokytu v podání Josefa Poláška – a ten to taky od Sylvy Popelkové coby Báry Jánové nejvíc schytal.

„Byla to skvělá scéna, moc mě to bavilo, ale museli jsme ji předem několikrát nazkoušet,“ prozrazuje hlavní aktérka, které bylo při tomto obraze hodně do smíchu. „Všechno se předem připravovalo, ale na sucho, protože Pepa neměl druhý kostým, a vše se proto muselo udělat přesně.“

A obdiv patří i Pepovi, který neremcal, nechal se bez mrknutí oka polít.

Barbora Jánová

Několikrát tak herečka balancovala s prázdným půllitrem nad jeho hlavou a hledal se nejlepší postup. „Musím říct, že když pak došlo na ostrou klapku a já měla Pepovi to pivo na hlavu vylít, tak byl celý štáb v pozoru, a kdo nebyl na place, sledoval to na obrazovkách, které jsou v zákulisí. Bavilo je to. A obdiv patří i Pepovi, který neremcal, nechal se bez mrknutí oka polít. Následně ho čekala sprcha, jelikož měl před sebou ještě další záběry,“ prozrazuje herečka, jak se scéna s pivem točila. „Já si tam hezky přidala to, že mu nakonec klobouček vrátím krásně na hlavu. Dokonce mi to celé Eva Burešová za kamerou natočila.“

Kdyby toho rozlitého piva bylo náhodou nějakému pivaři líto, tak smutnit nemusí, bylo nealkoholické. „Jako všechno pití, které v ateliérové hospodě podáváme,“ usmívá se herečka.

To, co seriálová Sylva zvládne bez mrknutí oka, na to nemá skutečná Bára odvahu. „Já tohle nikdy neudělala. Nebyl důvod, ale nebojte, milí fanoušci zlé sestry, bude hůř. Sylva si nenechá nic líbit, Vilda si s ní ještě užije. Co všechno ji čeká, to prozradit nemůžu – ani naznačit, ale hodná nebude určitě!“ slibuje herečka, která svoji postavu miluje a do ateliérů se vždy těší. A těší ji i ohlas diváků na seriál, který je víc než kladný.