Michal David místo hraní peče. A není sám!
Zdroj: Instagram.com

Michal David místo hraní peče. A není sám!

Vytvořeno dne 25.05.2020

Nemůžou hrát, zpívat nebo tancovat! Umělci teď nemají zrovna nejjednodušší období. Leckdo z nich se tak živí, jak umí. Nedávno jsme Vám třeba přinesli článek o členech Hudebního divadla Karlín, kteří si přivydělávají za přepážkou České pošty. Každopádně jsou tu mnozí další, kteří se zacvičují třeba s moukou v ruce!

"Dnes jsem upekl můj první domácí chleba!

Michal David

Známý zpěvák a hitmaker Michal David za přepážku nemusí. V době, kdy má ale spoustu volného času, se naučil jak upéct vlastní chleba. "Dnes jsem upekl svůj první domácí chleba," kochal se David na sociálních sítích. A nezůstal jen u jednoho pečení! Záhy se pochlubil i druhým "chlebovým" pokusem a výborným receptem na bábovku. "Začíná mě to bavit. Máte nějaký další recept, který stojí za zkoušku?" Požádal své fanoušky o pomoc.

"Kdo si dá? :-D"

Martin Chodúr

Michal David ale není sám, kdo se dal z umělců na pečení! Herečka Tereza Bebarová napekla třeba celou nůši housek anebo domácí štrúdl s ořechy. Musíme uznat, že Tereza peče asi o trochu déle než Michal David a rádi bychom její výtvory ochutnali. Vypadají výborně!

Na koho bychom s pečením určitě také neměli zapomenout jsou zpěvák Martin Chodúr a herec Martin Zounar. Chodúr se pochlubil domácími koláči a jeho fanoušci hned začali hádat, jaké že jsou. "Tvarohovo-povidlové :-)," netajil se zpěvák. Zato Martin Zounar vyfikl bezchybnou bábovku ve tvaru srdce! Jsme zvědaví, co se kdo naučil dalšího.