Vojtěch Dyk se nemůže dočkat koncertu. Svoje těšení přirovnal k ...
Zdroj: herminapress

Vojtěch Dyk se nemůže dočkat koncertu. Svoje těšení přirovnal k ...

Vytvořeno dne 25.05.2020

D.Y.K. Tour nově odstartuje 27. ledna 2021 koncertem v Olomouci, další vystoupení se uskuteční ve všech původně plánovaných městech – dva večery v Sono Centru v Brně,dále  koncert ve Škoda muzeu v Mladé Boleslavi, v Ideonu v Pardubicích a  turné vyvrcholí 3.února 2021 v Praze v hale Fórum Karlín.  Koncert, který se měl uskutečnit v amfiteátru v Rožnově pod Radhoštěm, nahradí 31. ledna vystoupení v Robe Aréně v Zubří.

Všechny již zakoupené vstupenky na původní data koncertů zůstávají v platnosti na nové termíny, lístky, vydané na koncert v Rožnově pod Radhoštěm, platí na koncert v Zubří.

"Já osobně se na vás těším jak blecha skákavá."

Vojtěch Dyk

„Milí přátelé, z důvodů nastalých a z nařízení vládních, byli jsme bohužel nuceni přesunout naše tour D.Y.K na jiné termíny, kdy už doufejme budeme všichni zdrávi a odpočinuti... Lístky, které jste si již zakoupili, samozřejmě platí i nadále na nové termíny...a vy, kteří jste si je ještě nezakoupili, tak můžete učiniti... Já osobně se na vás těším jak blecha skákavá...mějte zatím krásný dny...,“ vzkazuje zpěvák Vojtěch Dyk fanouškům.

Vojtěch Dyk představil projekt  D.Y.K. v závěru loňského roku. Album, na němž autorsky spolupracoval s držitelem Grammy Ondřejem Pivcem a americkou zpěvačkou Kennedy, se nahrávalo v New Yorku a vyneslo Vojtěchu Dykovi nominaci na Cenu Anděl v kategorii Zpěvák roku.