Bilina ze ZOO bude mít z Pavly Dostálové nervy nadranc
Zdroj: TV Prima

Bilina ze ZOO bude mít z Pavly Dostálové nervy nadranc

Vytvořeno dne 22.09.2022

Je nesympatická, ostrá a možná taky něco pěkně pomotala. Jenže je natolik prohnaná, že se to snaží zakamuflovat. Nastal čas pohnout osudem několika lidí v ZOO, a tak se opět na scéně objevuje herečka Pavla Dostálová v podání úřednice Zlámalové.

„Je to úřednice, která měla na starosti identifikaci rodičů Adama Hrušky, kteří zemřeli v zahraničí, a měla je nechat převést. Popletla to, zachovala se nezodpovědně a ve finále přichází na to, že to možná ani nebyli Adamovi rodiče,“ popisuje svůj osud v seriálu herečka. „Je velmi arogantní a nechce přiznat svou chybu. Vypadá, že jí je asi padesát… Je vidět, co si tvůrci myslí o úřednících,“ usmívá se Dostálová a upravuje si halenku ke krku.

Opět ji čekají vyostřené scény se Šimonem Bilinou alias Adamem Hruškou, a zatímco před kamerou si nemůžou přijít na jméno, mimo ni se vidí velmi rádi. „Se Šímou se známe dobře, jsme dokonce sousedé. Vždy se na něj moc těším, protože je to skvělý kluk. Dnes jsem se poprvé potkala i s Míšou Pecháčkovou a bylo to fajn.“ Víc z děje ale Dostálová prozradit nemůže, protože to by odhalila ze zápletky až moc. „Víc říct nemůžu, opravdu. I když je to malá role, tak musím říct, že sousedi mojí maminky v Olomouci říkali, že nevěděli, že v té Pavlínce je něco tak zlého,“ směje se herečka, kterou takové záporné role nesmírně baví.

Záporné role ji nesmírně baví. „Miluju je! A v jednom projektu hraju nebetyčnou svini, a to je vážně něco. Člověk tak sahá hluboko do svého nitra, Taky hodně pozoruju lidi, a to mi dává neuvěřitelnou škálu možností,“ prozrazuje herečka, kterou diváci vídají i v seriálu Pálava, kde je pro změnu za organizátorku všeho – Ivetu. „Iveta neustále odjíždí do Řecka. Je energická, pořád někoho honí do práce, ale nakonec zjistí, že to není úplně ideální stav. Dokonce se jí přihodí, že si asi minutu myslí, že se zamilovala do Hřéby, kterého hraje Tomáš Matonoha.“ S ním herečka na place trávila v podstatě nejvíc času. „Nebojte, Iveta se toho dost poleká a zjistí, že to není to pravé ořechové. Přece jen je vdaná, a dokonce se tam pan manžel objeví,“ naznačuje svůj seriálový osud Dostálová.