Bohouš Josef po operaci srdce zhubl a seknul s kouřením! Půlrok bez práce mu přišel vhod
Zdroj: Bohouš Josef

Bohouš Josef po operaci srdce zhubl a seknul s kouřením! Půlrok bez práce mu přišel vhod

Vytvořeno dne 21.08.2020

Zpěvák Bohouš Josef (58) před půl rokem zkolaboval pár minut před představením muzikálu Tři mušketýři v Divadle Broadway a následkem toho podstoupil složitou operaci srdce. Nejdříve pooperační rekonvalescence a potom kvůli epidemii koronaviru mu byly zrušeny veškeré pracovní závazky. V současné době tráví zpěvák se svou manželkou Alenkou týdenní aktivní dovolenou na Vysočině.

„V době karantény jsme s manželkou začali chodit na zdravotní cvičení SM systému. Souhlasil jsem, protože v té době byly uzavřeny rehabilitace a pohyb po operaci jsem potřeboval,“ sdělil nám zpěvák a prozradil, že letošní dovolená probíhá opravdu v cvičebním tempu.

Cvičení a dodržování zdravého životního stylu se také pozitivně podepsalo na zpěvákově postavě. 

„Před prázdninami nám naše lektorka Iva nabídla týdenní cvičící pobyt v Kuklíku na Vysočině. Je to tu skvělé, úžasná dovolená v krásné přírodě se cvičením, výlety a skvělými lidmi,“ dozvěděli jsme se dále s tím, že na dovolené samozřejmě nemohl chybět zpěv. „Každý večer máme společné zpívání, kdy lektorce vypomáhám vlastním recitálem. Jeden večer na nás také s manželkou čekalo hodně velké překvapení. Naši noví přátelé si pro nás připravili sborový kánon mojí písničky Samba v kapkách deště. Byli jsme z toho velmi dojatí,“ dodal zpěvák s tím, že už se těší do pracovního procesu a zpět na muzikálová prkna.

„Příští týden opět začínají zkoušky muzikálu Kat Mydlář, který se vrací do Divadla Broadway. Všichni věříme, že se odložená premiéra 1. října uskuteční. Už se těším, až si hned v září zahraju v muzikálech Kleopatra a Tři mušketýři, poslední představení jsem odehrál v lednu, tak se na diváky a na kolegy moc těším,“ dozvěděli jsme se dále.

Cvičení a dodržování zdravého životního stylu se také pozitivně podepsalo na zpěvákově postavě. „Moje aktuální váha je 86 kg a výška 180 cm. Celkově jsem po operaci zhubnul asi 6 kg a doufám, že si tuto váhu udržím,“ pochlubil se Bohouš a prozradil z čeho má největší radost. „Definitivně jsem skončil s kouřením.“