Jana Paulová sekla s herectvím. Už ji to nebavilo
Zdroj: herminapress

Jana Paulová sekla s herectvím. Už ji to nebavilo

Vytvořeno dne 20.08.2020

Herečka Jana Paulová (65) přiznala, že bylo období, kdy ji herectví nenaplňovalo. Potřebovala si od něj odpočinout. Čím svoji rozjetou divadelní a filmovou kariéru nahradila?

Čtyřicítka byl pro mne, jako ženskou, takový zlom.  A v té době jsem si řekla, že mne to herectví vůbec nebaví a už herečka nebudu. Vadilo mi, jak jsem závislá na tom, jestli zazvoní telefon a někdo mi nabídne roli nebo jestli jsem ten správný typ. Tak jsem všude rozhlásila, že už to nedělám. Dopřála jsem si úžasnou svobodu,“ rozpovídala se Jana Paulová u Petry Řehořkové v její Petra show.  

Trvalo to čtyři roky.

Jana si založila kapelu, koupila si elektrickou kytaru a odehráli přes sto koncertů. Dokonce kapela vydala desku. „Michal Pavlíček mi řekl, že hraju jak zhulenej Hendrix. Dodneška nevím, jestli je to poklona nebo výsměch,“ smála se Jana Paulová na terase Petra Clinic.

Co Jana Paulová dělala, když už potom nechtěla být zpěvačka? Kde se cítí nejsvobodněji, že jí nevadí ani spousta lidí, špína a bordel? Jak poděkovala Leošovi Marešovi za finanční pomoc při dotisku její knihy Jak běžet do kopce? A co na to všechno říká její manžel, hudebník Milan Svoboda, kterého si vzala v roce 1977?

To všechno a ještě další zajímavosti ze života Jany Paulové se dovíte v novém díle Petra show.