Ani po dvaceti letech se téměř nezměnily. Jak dneska vypadají Holki?
Zdroj: herminapress

Ani po dvaceti letech se téměř nezměnily. Jak dneska vypadají Holki?

Vytvořeno dne 20.08.2020

Už dávno nejsou žádné holky, přesto téměř nezestárly. Členky dívčí skupiny Holki se totiž za posledních dvacet let téměř nezměnily. O tom se jejich fanoušci mohou mimochodem přesvědčit již tento pátek v letním kině v Příbrami, kde vystoupí v rámci Summer party.

Když je před 21 lety dával Peter Fider dohromady, ani jednu z nich by nenapadlo, že spolu budou vystopovat tak dlouho. V roce 2003 se sice na pět let kvůli odchodu Kláry Kolomazníkové rozpadly, posledních dvanáct let ale Radana Labajová, Nikola Šobichová a Kateřina Brzobohatá vystupují a o koncerty nouzi rozhodně nemají. Již tento pátek totiž v letním kině v Příbrami vystoupí na jednom pódiu s Leošem Marešem a Pavlem Calltou.

“Na tohle vystoupení se těšíme hrozně moc. Hlavně na kluky,” přiznávají jednohlasně Holki, které slibují, že kromě novinek zazní i jejich největší hity. “Fanoušci nejraději slyší naše staré songy, což chápeme. My se ale nevzdáváme a tvoříme pořád nové songy. Ty nejznámější ale zazní. Lidé je mají stále rádi a my si je také rádi zazpíváme. Určitě tak nebudou chybět skladby Už mi nevolej, Vzpomínky zůstanou a další,” slibují Holki, které svého času patřily mezi nejslavnější české hudební uskupení.

“Bylo to rychlé, divoké, ale super. Užívaly jsem si slávu a pozornost,” říkají zbývající tři členky kapely Holki, které můžete již tento pátek potkat na Summmer party v letním kině v Příbrami. A posledních pár vstupenek je stále v prodeji.