Borce MMA Borárose odrovnalo koleno. Končí v Survivoru
Zdroj: TV Nova

Borce MMA Borárose odrovnalo koleno. Končí v Survivoru

Vytvořeno dne 07.02.2022

Již v úterý večer uvidí diváci TV Nova sedmou epizodu nejdrsnější reality show Survivor Česko & Slovensko.

Video soubor

Zdroj: TV Nova

Diváci už dobře znají oba týmy, které proti sobě bojují s vypětím všech sil. Červený tým se skládá z Johany Špačkové, Nikoly Čechové, Tomáše Zástěry, Chili, Daniela „GoGo“ Štraucha, Xénie Gregušové, Gábora Borárose, Nathana Christiána Dzaby a Veroniky Havlik. Modrý tým tvoří Vladimír Čapek, Adam Raiter, Enrique Lysoněk, Lukáš Urban, Aylin Saranova, Iva Pazderková, Veronika Přikrylová, Dominika Šimová, Lenka Zuzulová, Tomáš Benko a Branislav Martanovič.

V zítřejší epizodě čeká červený tým jedno nemilé loučení. Kvůli zdravotním obtížím musí show opustit MMA zápasník Gábor Boráros. Jeho odchod ponesou všichni spolubojovníci velmi těžce.

Vyjádření: „Gábor odstupuje ze show kvůli problémům s kolenem, které ho trápily už v rámci jeho MMA kariéry. Souboje v show a podmínky, ve kterých soutěžící na ostrově žijí, jsou extrémně náročné. Všichni soutěžící v případě, že je trápí zdravotní problémy, procházejí zdravotními kontrolami u lékařů, kteří dohlížejí na průběh soubojů. Po lékařských vyšetřeních a magnetické rezonanci kolene doktoři Gáborovi zakázali nadále pokračovat v soutěži, a po příjezdu na Slovensko mu doporučili operaci.“

Survivor Česko & Slovensko už zítra večer na Nově a již teď na Voyo.