Jakub Prachař je králem soutěží. Po Inkognitu a Životem v Česku perlí v Na Lovu
Zdroj: TV Nova

Jakub Prachař je králem soutěží. Po Inkognitu a Životem v Česku perlí v Na Lovu

Vytvořeno dne 04.02.2022

 

Oblíbená vědomostní show Na Lovu přichází už v sobotu večer s hvězdným speciálem. Diváci se mohou těšit na Jakuba Prachaře, Davida Svobodu, Ester Geislerovou a Aleše Hámu v roli soutěžících. Pořadem samozřejmě bude provázet jeho moderátor Ondřej Sokol.

Video soubor

Zdroj: TV Nova

Jakub Prachař je v televizním průmyslu velmi protřelý a z ničeho nemá strach: „Já jsem se v životě ztrapnil tolikrát, že už mě to nemůže zaskočit. Takže se ani moc nebojím. Každý z našeho týmu umí něco, a když se to spojí dohromady, tak to určitě bude fantastické.“

Jakub Prachař vzal hádání otázek tak trochu po svém a dokonce stihl i zatancovat. Moderátor Ondřej Sokol měl co dělat, aby udržel vážnou tvář a vše proběhlo tak, jak mělo.

„Žádného okruhu otázek se nebojím, myslím, že hlavně jde o to, si to užít. Největším tahounem našeho týmu bude asi Jakub Prachař, tak jsem zvědavá,“ nechala se slyšet Ester Geislerová.

Lovec Jiří Martínek ovšem nenechá ani hvězdnému týmu jen tak něco zadarmo. Jak to celé dopadne?

Na Lovu: Hvězdný speciál už v sobotu večer na Nově.

 

 

 

Default User Image
minikova, 06.02.2022 13:49
to už je vrchol ten Prachař se nacpe všude ----nevim jaky má cil prodrat se na všech televizich ,,nelibi se mi to****to už nemame žadne vhodně jine herce a neokoukane,, je mi ztoho na bliti když ho vidím,,nevkus vladne neupraveny pořad ve stejnym oblečeni,,vytahané trička a mikyny,,aj přes Slovenskou televizi a na našich programech,,,dejte přiležitost aj jinym a mladšim,,děkuji,,
Default User Image
Jirka, 07.02.2022 08:38
Stačí na ovladači televize stisknout správný knoflík,v tvém případě červený,a věc je vyřešena!
Default User Image
David , 07.02.2022 15:05
Kuba, je třeba narozdíl od toho trapného Hámy zábavný....má to v hlavě srovnané...když se někam nacpe Háma tak to ihned přepínám??
Default User Image
Jarmila 6.2.2022, 06.02.2022 16:06
Jakub je moc šikovný mně pobavil akorát mně mrzí že nevyhráli