Bořek Slezáček na sebe práskl: Jak dobýval ženy? A jak se vypořádal s chlastem?
Zdroj: herminapress

Bořek Slezáček na sebe práskl: Jak dobýval ženy? A jak se vypořádal s chlastem?

Vytvořeno dne 05.02.2021

Přestože má nálepku bouřliváka a lamače ženských srdcí, herec, producent a hudebník Bořek Slezáček zcela upřímně přiznal, že v dobývání žen kvalitou a kvantitou nepřesáhl průměr.

„Jako teenager jsem byl poměrně stydlivý. Sebevědomí jsem získal poměrně pozdě. Jsem zbabělec a nikdy jsem se nepustil do akce, pokud jsem si nebyl jistý a dotyčná dostatečně nevysílala signály, že jako nenarazím,“ smál se Bořek Slezáček v Petra Show, kde se zpovídal Petře Řehořkové. Později si kuráž k seznamování dodával lahví vodky. Jak zvládl Bořek své alkoholové období?  „Musíte se pak naučit všechno, protože váš vývoj se zastavil ve věku, kdy začnete chlastat. Já jsem se vzbudil ve 40 letech s návyky sedmnáctiletého dítěte. Je těžké si znovu získat sebeúctu a úctu okolí.  Nedávno jsem o tom natočil 13. komnatu a tím jsem to téma uzavřel.“   

Jasný názor má i na seznamování po internetu. „Jsem jiná generace, na seznamování po síti nejsem odborník.  To se musíte zeptat Sagvana nebo Honzy Kopečného nebo někoho, kdo v tomto sportu dosahuje reprezentační úrovně. Jsem toho názoru, že seznámení po sociální síti se může tak leda vymstít, s čímž by řada mých kolegyň určitě souhlasila,“ uvedl, mimo jiné, Bořek Slezáček v Petra Show.

A co Petru Řehořkovou ještě zajímalo?  Třeba to, kolika jazyky se Bořek domluví. Co dělá jeho partnerka? Proč si nezve domů návštěvy? Jak se dostal k moderování meetingů Miloše Zemana? Jak (ne)nahlíží na politiku?  A další zajímavosti ze života Bořka Slezáčka se dozvíte v novém díle Petra Show.