Dara Rolins zveřejnila svůj majetek! Brání se, že není žádná zlatokopka!
Zdroj: herminapress

Dara Rolins zveřejnila svůj majetek! Brání se, že není žádná zlatokopka!

Vytvořeno dne 18.01.2022

Dara Rolins nedávno oznámila, že tvoří pár s bývalým fotbalistou Pavlem Nedvědem. Ne všichni jí to ale přejí. Našli se lidé, kteří se nestydí ji veřejně nazvat “zlatokopkou”. Zpěvačka na obranu zveřejnila svůj majetek!

Oblíbena slovenská zpěvačka Dara Rolins si našla svůj způsob, jak reagovat na zlé komentáře, které píší někteří lidé pod její příspěvky na sociálních sítích. Pod jednou z posledních fotografií se objevilo jen slovo “Zlatokopka”.

Uživatel narážel na její novou lásku s  bývalým fotbalistou a nyní viceprezidentem Juventusu Pavlem Nedvědem. S tím, po rozchodu se slovenským rapperem Rytmusem, tvoří více jak půl roku pár. Nutno podotknout, že ani jeden určitě hluboko do kapsy nemá. A zdá se, že ani samotné Daře peníze nescházejí. Ta vyjmenovala na jaký majetek si sama již vydělala!

“:) čo prosím? Myslíte že mi ten trojposchodový barák, ďaľší v Emirátoch, dve autá v garáži a zopár miliónov na účte niekdo venoval?? To posledné čo som, je zlatokopka, Zdendo:). To mi ver.”

I když se většině líbilo, jak zpěvačka na narážku reagovala, našli se i tací, kteří nepovažují odpověď za příliš moudrou. Trochu tím tak Dara přilila olej do ohně a někteří uživatelé mohli jízlivě okomentovat rovnou i to.

 

 

 

Default User Image
Midloch, 19.01.2022 07:45
Jestli je,nebo není,to si musí přebrat Pavel,ale nám všem je do toho kulový, každý se má starat o své.
Default User Image
Klerika, 19.01.2022 17:57
Tak si to děvucho užij, ono nic netrvá věčně, a kdybys měla málo, prodám ti kozí chlivek, abys měla kde spát krákalko
Default User Image
Alča, 20.06.2022 18:02
Nevím, čím si tolik peněz vydělala. Znám pouze Zvonky štěstí, nic víc. Navíc se mi její kňučivý hlas, když je omylem v televizi, vůbec nelíbí. Zpívat prostě neumí, proto hlavně předvádí tělo, které má zčásti také umělé a kosmetiku v AVONU. Za zpěv si vydělá asi prd,protože při tom ještě tančí a dělá blbosti, které mají mn přerazit ten zpěv, tak si vydělává tělem u bohatých chlapů
Default User Image
Jarda, 21.06.2022 06:35
Nebuďte trapní,beztak si drandíte ,karla, když na ní čumíte v časopise. Kašli na ně Dari,ať vám to s Pavlem výjde.
Default User Image
Rudolf Klimeš Klimeš, 21.06.2022 07:58
Ať táhne odkud přišla. Ten její zpěv se nedá poslouchat