Denisa Nesvačilová si s Janem Plouharem střihla hříšný tanec. Celá Slunečná jí viděla pod sukně
Zdroj: TV Prima

Denisa Nesvačilová si s Janem Plouharem střihla hříšný tanec. Celá Slunečná jí viděla pod sukně

Vytvořeno dne 25.05.2021

Natáčení Slunečné je v plném proudu a herci mají právě za sebou vesnickou zábavu, která se promění v romantiku jako trám. Obzvlášť v okamžiku, kdy Karolína (Denisa Nesvačilová) se Štěpánem (Jan Plouhar) přede všemi vystřihnou ukázkový hříšný tanec. Na ten se ale herci museli připravit.

„Zkoušeli jsme den před samotným natáčením pár hodin. Dělali jsme, co jsme mohli, hlavně Denisa. Tu zvedačku jsme ale nakonec obstojně dali,“ přiznává Jan Plouhar, kterému pro jistotu záda kryly štafle. „Ano, byli jsme jako Štaflík a Špagetka,“ směje se Denisa Nesvačilová, které tak ke kýžené zvedačce dopomohly šprušle od štaflí. „Jo, mně se ještě dvě hodiny po natáčení klepaly ruce, tak jsem se bál, abych ji neupustil. Jinak to bylo fajn, super komparz kolem. Vůbec jsme se nestyděli, bylo to naprosto perfektní,“ říká se smíchem herec.

„Asi jsme to zahráli dobře. To finále bylo velkolepé, a kdyby to Baby viděla, tak by určitě zahanbeně seděla v koutě,“ přemýšlí Denisa, která se od mládí věnovala gymnastice, a aby neměla ani deko navíc, raději se před natáčením vůbec nenasnídala. „To já jsem si dal, abych měl sílu,“ prozrazuje seriálový Štěpán a je mu i celkem líto, že svůj hříšný tanec neodtancovali celý. „Je to docela těžké a my jsme neměli na nazkoušení tolik času. I profi tanečníci by to zkoušeli týdny,“ přemýšlí.

„Myslím, že jsme to se ctí nějak odhopsali a kouzlo střihu udělá své,“ spoléhá se smíchem na střihače seriálová Karolína. „A když ještě vidíte, že se na vás koukají herci z Národního divadla, před kterými se člověk nechce ztrapnit, jen když má mluvit, natož tančit… Navíc počasí nám moc nepřálo, trochu sprchlo a pak to pěkně klouzalo, takže jsem na Honzu jednou hodila takzvaný granát a ten už mě pak jen chytal. Myslím, že jsem mu trochu odřela nos,“ prozrazuje Denisa a je ráda, že má tohle natáčení za sebou. Diváci se ale taneční scény dočkají na obrazovkách až za pár měsíců.