Fotku v prádle poslala Míša Tomešová režisérovi ZOO. Měl doma co vysvětlovat
Zdroj: herminapress

Fotku v prádle poslala Míša Tomešová režisérovi ZOO. Měl doma co vysvětlovat

Vytvořeno dne 08.04.2022

Adélka je nastrčená od Brázdy (Pavel Nečas) a Alberta Poláka (David Gránský), aby škodila ředitelce Marii Roklové (Veronika Freimanová). Všechno nakonec ale není tak horké, jak se zdá být. „Adélka mi byla prezentovaná, že je nepříjemná intrikánka, která využívá své tělo k vyšším zájmům. Těm svým. A to vede k nejedné humorné natáčecí scéně. Myslím si ale, že to je v jádru hodná holka, a to se nakonec ukáže,“ poodhaluje děj seriálu Michaela Tomešová.

„Vzpomínám na natáčení, kdy Adélka pošle Albertovi svoji fotku v prádle na mobil. Tu fotku jsem si fotila sama a pojí se k tomu vtipná historka. Fotila jsem to doma, protože ji potřebovali ten den na natáčení. Asistent mi tak domů přivezl prádlo, protože to pak navazovalo v dalším díle. Oblékla jsem si ho, vyfotila jsem se a on odjel. Fotka se musela poslat ke schválení panu režiséru Jiřímu Chlumskému. V mobilu mu tak přistály moje fotky a viděla je jeho manželka. Zhrozila se, ale nakonec obhájil, že to je jen rekvizita a moje pracovní fotka,“ směje se herečka, které u focení asistoval i manžel Roman Tomeš. „Jo, on o tom věděl, byl doma.“

Michaela přiznává, že natáčení, kdy je hodně spoře oděná, je nepříjemné. „Kouká na vás celý štáb, jak chodíte po place ve spodním prádle, a to je blbý. Ale co? Jako herečky si musíme zvykat,“ prohlašuje Tomešová, která postupně svoji Adélku napravuje. „Musím říct, že ona nakonec není tak zlá. Vždy všechno zachrání, a nakonec si s Roklovou porozumí. Já s Veronikou Freimanovou natáčím moc ráda. Doufám, že ona se mnou taky, a musím prozradit, že čím déle spolu točíme, tím jsme si podobnější. Dokonce máme stejná gesta, nadechujeme se ve stejný čas,“ přiznává, že jsou opravdu jsou skvělé parťačky. A prozrazuje, že sama Adélka poté, co ji Albert odkopl, nezůstane. „Něco se tam rýsuje. Bude to hodný kluk, navíc z bohaté rodiny. Víc ale prozradit nesmím,“ potutelně naznačuje herečka.