Sprosté SMS dostává Michaela Petřeková ze seriálu ZOO. Jsou v nich  nadávky a nechutnosti
Zdroj: TV Prima

Sprosté SMS dostává Michaela Petřeková ze seriálu ZOO. Jsou v nich nadávky a nechutnosti

Vytvořeno dne 07.04.2022

 

Neuběhlo ani pár dílů, a už začínají Michaele Petřekové přistávat na sociálních sítích velmi zajímavé zprávy. Sice takového rázu jich není mnoho, ale stojí za to. Ta poslední reflektovala to, že její postava, Markéta, podvedla soudce Petra (Robert Urban) s barmanem Markem (Štěpán Benoni). A už byl oheň na střeše, respektive nadávky ve zprávách.

„Ty d*vko!!! Jak můžeš tohle udělat Petrovi a Viky! Že ho podvedeš s Markem! Že se nestydíš!!! Radši zalez, špíno! Jsi hnusná! Chudák Marek, akorát jsi mu popletla hlavu, a teď ještě lžeš Petrovi i s tím dárkem! Už zd*chni, m*dko, nikdo tě nemá rád a skončíš sama!!! D*vko, zabiju tě!“

Tak přesně tato zpráva přistála po odvysílání jednoho z dílů seriálu ZOO na jejím instagramovém účtu. Herečka ji sama zveřejnila. „Zaskočilo mě, že lidé to berou jako něco, se děje, že to berou jako skutečnou věc a nedokážou to oddělit. Je to seriál,“ nechala se slyšet Petřeková. „Nic si z toho nedělám. Je to jen fejkový účet, pod kterým se schovává nějaké dítě nebo člověk, který je zkrátka jednodušší.“

Sama herečka s úsměvem přiznává, že na negativní reakce byla připravena a počítala s tím, že přijdou. „A je to tady. Jasně, chodí mi zprávy, kde se najdou výroky typu – Ty k*ávo! Ale taková hezká ještě nedorazila. Přesdílela jsem tu zprávu schválně, chtěla jsem ji ukázat lidem, co by si třeba mysleli, že je to můj reálný život. Ten, co se odehrává v seriálu, jím ale opravdu není. Chtěla jsem vyzdvihnout, že to je jen seriál. Musím říct, že mě pak překvapily další reakce. Přišlo mi přes tři sta zpráv a vesměs pozitivních,“ a za ty by chtěla herečka poděkovat. „Je fajn, že lidé přemýšlí a vědí, co je realita. Na druhou stranu bych jako herečka vlastně měla být poctěna, že mi to diváci píšou. To znamená, že svoji práci dělám dobře, že to zkrátka umím zahrát tak, že je to uvěřitelné,“ usmívá se Michaela Petřeková, která si doma spokojeně hýčká svého přítele.

 

 

 

Default User Image
Zdenka Rajtmajerová, 07.04.2022 11:46
Tak to není poprvé, že někteří HLOUPÍ diváci takto reagují. Vždy se samu sebe ptám, kam ta lidská hloupost může až zajít. Ach jo.
Default User Image
Petr Kužel, 07.04.2022 14:08
Velice dobře zahraná potvora tak se nedivte těm reakcím sám jsem málem vyletěl z kůže když si přivlastnila ten dárek od Viky.
Default User Image
fany, 07.04.2022 17:04
Nemužu uvěřit že je soudce tak slepý,jen jak se chová k dětem Markéta hotová macecha ten scénář už má hodně chyb