Hanka Kynychová zkusila možnosti čisticího prostředku. Odnesla to holá hlava bubeníka Tokhiho
Zdroj: herminapress

Hanka Kynychová zkusila možnosti čisticího prostředku. Odnesla to holá hlava bubeníka Tokhiho

Vytvořeno dne 29.09.2020

Z lásky k příští generaci a s vášní pro kvalitu vznikl T-E-O. Trvale Ekologicky Odbouratelný čisticí koncentrát s antibakteriálními účinky z přírodních olejů a minerálních solí přichází na český trh v tu správnou dobu. Ryze český výrobek představila zakladatelka značky T-E-O Iveta Halešová spolu s celou řadou známých tváří v hotelu INNSIDE v Praze. Vyzkoušet tento univerzální čisticí prostředek, kterým můžete umýt celou domácnost, dětské hračky, ovoce, zeleninu dokonce i tlapky svých psích mazlíčků, přišli Markéta Hrubešová, Hanka Kynychová, Kristýna Janáčková, Štěpánka Duchková, Andrea Kalivodová, Josef Melen a Tokhi.

Svůj vztah k ekologii popsala herečka Markéta Hrubešová: „Když nás planeta hostí, tak bychom se k ní měli chovat hezky. A do výbavy každého civilizovaného člověka patří, aby dodržoval základní věci. Třeba třídit odpad je pro naši rodinu naprosto přirozená věc. Já do směsného odpadu vůbec nic nevyhazuji. Když jsme byli v létě na dovolené s obytným vozem, tak mě až mrazilo z toho, že lidi si jednou odpočinout ven do přírody, a pak všechny odpadky vyhodí do jednoho koše. Ekologie by měla být alespoň v nějaké basic formě součástí našich životů. Jsem moc ráda, že existuje takový přípravek jako je T-E-O a moc se těším, až ho doma vyzkouším.“

Právě ohleduplnost koncentrátu T-E-O  k naší přírodě ocenily všechny známé tváře, které se akce zúčastnily.

Hanku Kynychovou velmi zaujala univerzálnost tohoto produktu a bude jej určitě využívat ve svém fitku, kde nyní panují přísnější kritéria na hygienu. „Mně se líbí ta myšlenka, že když se povrch ošetří tím správným způsobem, tak se na něm vir už dále neuchytí. A T-E-O je právě takový produkt. Když jej budeme používat pravidelně, tak se na površích vytvoří patina a bakterie a viry na něm neulpívají. A to já ocením hlavně ve fitku a určitě budu tuto myšlenku šířit i mezi své klienty,“ sdělila cvičitelka. 

Bubeník Tokhi přiznal, že v domácnosti ocení koncentrát T-E-O hlavně jeho paní uklízečka. „Mám paní uklízečku a vždycky se mě ptá, jestli nemám nějaký úklidový prostředek na to nebo na to. Já ho samozřejmě nemám, takže ho musí jít koupit. Ale pokud najde doma jeden univerzální prostředek, jako je právě T-E-O, tak to bude úplně nejlepší východisko pro nás všechny a bude nadšená. Navíc oceňuji, že s ním můžu v naší zkušebně dezinfikovat i bubny a trubky, s kterými jezdíme i do škol za dětmi v rámci projektu Bubny do škol,“ svěřil všestranně nadaný hudebník.

Po pravidelném používání koncentrátu T-E-O se všechny povrchy stanou rezistentní vůči bakteriím díky tenkému nano filmu, který se na povrchu vytvoří. Jeho velkým plus je také univerzálnost. Koncentrát můžete používat opravdu na všechny povrchy. Značka T-E-O se snaží spolupracovat s dalšími ryze českými firmami. Proto čistý esenciální levandulový olej do tonika na ruce dodává Levandulový statek Bezděkov a Iveta Halešová připravuje i spolupráci s firmou Ekopa, která vytváří bio plastové obaly z cukrové třtiny, které mohou být hračkami pro děti, ale i znovu naplnitelnými obaly na potraviny.