Herec Jiří Krampol po očkování na covid: Únava, spavost, teplota
Zdroj: herminapress

Herec Jiří Krampol po očkování na covid: Únava, spavost, teplota

Vytvořeno dne 14.02.2021

Herec Jiří Krampol už může být v klidu. Jako mladík ve věku 80+ absolvoval druhou dávku očkování proti Covid -19, ale nebylo to bez následků. Dostavila se únava, spavost a zvýšená teplota.

Z toho všeho se však známý herec rychle dostává a očkování doporučuje. „Myslel jsem, že to bude horší. Nebál jsem se, ale na očkování jsem se netěšil. Byl jsem v Nemocnici na Františku, tam to mám nejblíž. Injekci jsem dostal do ramene, ani jsem ji necítil. Měl jsem pak teplotu a jsem trochu unavený, ale to přejde,“ uvedl Jiří Krampol doma, ve svém bytě, kde se Zuzanou Bubílkovou připravoval další díl zábavného pořadu Krampol v kuchyni pro Šlágr TV.

„Jsem zastáncem očkování. Když se lidi nenechají lidi očkovat, tak to mohou snáze čapnout. Takovou situaci nepamatuji. Takhle blbý to nebylo nikdy,“ kroutil nevěřícně hlavou Krampol a Zuzana Bubílková ho doplnila. „Já si pamatuji, když jsem bydlela na Slovensku, byla tam dysenterie. Chodila jsem tenkrát do 4. třídy a ze 40 dětí nás chodilo do školy asi šest. My zbylí jsme chodili pořád do školy, shromažďovali nás do jedné třídy, a tak se nákaza postupně šířila dál. Ale já jsem to nikdy nedostala,“ usmívala se Zuzana Bubílková a dodala, že dokonce záviděla nemocným spolužánům, že mohly být doma a ona musela chodit stále do školy. Tenkrát z toho nikdo nedělal žádné závěry.

 

 

 

Default User Image
Alice, 18.02.2021 13:50
Tady měl teplotu, nic moc zle, v jiném článku odpadl, ale teplotu neměl. Že by již úřadoval "hosip"?