Herečka Petra Hřebíčková prozradila: Partner ujel od porodu na chalupu
Zdroj: herminapress

Herečka Petra Hřebíčková prozradila: Partner ujel od porodu na chalupu

Vytvořeno dne 02.11.2022

Herecký pár Petra Hřebíčková a Matěj Dadák promluvili o svém seznámení, společném soužití i o tom, jak jejich chalupa zastínila i narození jejich nejmladšího dítěte. Partneři si chalupu pořídili teprve nedávno na přání Petry.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

„Chalupa, to je velký téma. Tak takhle, já jsem potřetí otěhotněla, a už jsem byla hodně hysterická. Bývávala jsem klidná, ale teď už jsem si dupla, že musí být chalupa, protože ještě jeden lockdown v pražském bytě se dvěma až třemi dětmi, tak zešílím. Takže se rychle koupila chaloupka,“ zahájila Petra vyprávění začátku jejich chalupaření v 7 pádech Honzy Dědka. „Ještě se to skvěle sešlo s tím, že to bylo v době, kdy ceny chalup byly nejvyšší,“ doplnil ji Matěj, který zvelebováním chalupy tráví každou volnou chvíli.

„Když jsem vloni točil seriál na Šumavě, místo toho, abych večer po natáčení popil s kolegy, sedl jsem do auta a jel jsem na chalupu dělat třeba podlahu,“ prozradil. „Já jsem mezitím v Praze rodila,“ rýpla si Petra. „Je to tak. I v den porodu jsem odjel na chalupu. Měl jsem objednaný větrací panel a pěnové sklo. A v noci přišel porod, tak jsem napsal SMS, aby to nevozili, ale pak ten porod šel dobře…“ zastyděl se trochu Matěj. „Já to dořeknu. Porodila jsem dítě a koukám na Matěje, jak přemýšlí. Bylo mi jasný, že chce na tu chalupu. On nejdřív, že ne, ale pak: Přece jenom objednávalo se to měsíc, a když to nebude teď, zase se bude čekat. Zeptal se, jestli by mi to nevadilo. Tak jsem mu řekla: Prosím tě, jeď! Bylo to už třetí dítě, to se tak neřeší,“ doplnila svého muže Petra.

„Nebo jsme vymýšleli jméno pro holčičku. A protože byl furt na chalupě, posílala jsem mu návrhy SMSkou. Píšu mu, co třeba Mariana Dadáková? A na to mi přišla odpověď: Makyta! A fotka vrtačky,“ přisadila si Petra, kterou Matěj následně dojal k slzám. „Pro nás je požehnání, že se narodila Marianka. Mě uklidňuje. Kluci jsou divocí, ale ona je klidná,“ vyznal se herec.